O NEJŠIKOVNĚJŠÍHO PRVŇÁČKA 2016-2017

20.8.2017, Dana Vavroušková

Na místním školním hřišti se 21.černa 2017 konal již XIV. ročník soutěže prvňáčků. Další generace dokazuje, že má sportovního ducha. Tyto děti obhajují svoje podzimní výkony. Opět je čekalo pět disciplín - skok z místa, hod míčkem, dřepy, běh na 50m a 200m. Stalo se již tradicí, že nám jsou nápomocni žákyně a žáci devátých tříd, kteří jsou zároveň prvňáčkům patrony. Po necelých dvou hodinách jsme již znali vítěze

ČERVEN 2017

Děvčata : 1.místo Karolína Bohuňková 77b.

2.místo Michaela Konečná 72b.

3.místo Radka Ligmajerová 71b.

Chlapci : 1.místo František Šťastný 79b.

2.místo Jakub Poštolka 75b.

3.místo Michal Němec 74b.

Děvčata 100% obhájila výsledky ze září, František ustál zlato, ostatní byli nahrazeni, ale všichni si užili opět krásné dopoledne a to taky díky deváťákům, kteří si s dětmi zahráli fotbal.

ZÁŘÍ 2016

Děvčata : 1.místo Karolína Bohuňková 59b.

2.místo Michaela Konečná 50b.

3.místo Radka Ligmajerová 48b.

Chlapci : 1.místo František Šťastný 64b.

2.místo Vít Němec 57b.

3.místo Jakub Šťastník 53b.

Děti na stupních výtězů dostaly diplomy, medaile a všichni získaly také pamětní list a sladkosti.

Dětem gratulujeme, cvičitelům a organizátorům děkujeme a samozřejmě nemůžeme zapomenout, že fandily také paní učitelky třídní a deváťáci, kteří i letos byli spoluorganizátory.