OPHB startuje 5.5.2019 - ROZPIS 2019 + turnajové aktivity

27.4.2019, Miroslav Ilich

Rozlosování základní části 2019 OPHB

        NOHEJBAL -havlíčkobrodsko 

kolo

datum

čas

domácí

 

hosté

výsledek

sety

1. 

5.5.

14.00

G.J.Podmoky

  :

Chotěboř

 4:3

 

1. 

5.5.

10.00

Polná

  :

Olešnice

 odložen

 

1. 

5.5.

17.00

Ždírec

 :

HB A

 2:5

 

2. 

10.5.

17.00

Chotěboř

 :

Polná

 6:1

 

2. 

10.5.

17.00

HB A

 :

G.J.Podmoky

 5:2

 

2. 

10.5.

17.00

Olešnice

 :

Ždírec

 6:1

 

3. 

17.5.

17.00

HB A

 :

Chotěboř

 

 

3. 

17.5.

17.00

Ždírec

 :

Polná

 

 

3. 

19.5.

14.00

G.J.Podmoky

 :

Olešnice

 

 

4. 

24.5.

17.00

Chotěboř

 :

Ždírec

 

 

4. 

24.5.

17.00

Olešnice

 :

HB A

 

 

4. 

26.5.

10.00

Polná

 :

G.J.Podmoky

 

 

5. 

31.5.

17.00

Olešnice

 :

Chotěboř

 

 

5. 

2.6.

14.00

G.J.Podmoky

 :

Ždírec

 

 

5. 

31.5.

17.00

HB A

 :

Polná

   


Po základní skupině se o všem rozhodne v následujícím Play -Off, kde dle umístění v základní části všichni znovu zasáhnou do hry o konečné pořadí.

- v termínu 14.-16.6. předkolo play-off (3– 6, 4 – 5) - 1. a 2. tým jde přímo do semifinále,

- v termínu 6.- 8.9. semifinále a zápas o umístění na konečném 5. místě (poražení z předklola play-off),

- v termínu 13. – 15.9. finále a utkání o 3. místo,

- všechny zápasy play-off proběhnou vždy na hřišti lépe postaveného mužstva po základní části a v hracím termínu tohoto mužstva

Více zde: https://ophb.webnode.cz/rozlosovani/

Turnajové aktivity:   4.5.2019 Vilémov trojice účast 9. týmů: 1.Chotěboř , 2. Ždírec(Eis, Pavel, Ilich M.) , 3. JMJ-Vilémov

Plánované další turnaje 18.5. Nasavrky, 25.5. Buldog cup Topol,

  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.