Pohodové trojky 2018 vyhrávají opět domácí nohejbalisté.

2.10.2018, Miroslav Ilich

III.ročníkem  Pohodových trojek Tatran Ždírec nad Doubravou zdárně  pokračuje v nohejbalové tradici .

III.ročník Pohodových trojek 2018 o putovní pohár  Města Ždírec nad Doubravou byl odehrán za  slunného  ale chladného počasí s účastí kvalitních týmů na Nové umělce za fitkem.

Dne  29.9.2018, vybojovalo opakovaně  prvenství, domácí  družstvo Tatranu Ždírec nad Doubravou na III. ročníku Pohodových trojek  o Putovní pohár Města Ždírec nad Doubravou.  Celkem 10 družstev odehrálo,  ve dvou skupinách a závěrečném Play-Off , řadu vyrovnaných zápasů na vysoké sportovní úrovni.

Krásné, moderní,  sportovní  zázemí pro turnaj poskytlo nově dobudované a komplet  vybavené  víceúčelové sportoviště s umělým povrchem v jižní části Města . Hojně  obsazena  fanoušky  byla i nová tribuna.

Konečné pořadí turnaje:  1. Tatran Ždírec nad Doubravou (Němec, Pavel, Kysilka), 2. Hlavně mrdu Ždírec/Vitanov team(Novotný, Pulpán, Pilař), 3. Nagáno Přibyslav ( Vykoukal, Petřík, Hoffer), 4.Němcovi  Slatińany,  5.Vitanov( Pelda, Vymetal, Voldán), 6. Chotěboř (Švadlenka, Nikl, Kautský), 7.Lezník(Pospíšil, Skalník, Mára), 8. Doupnice( Štorek, Černík, Daněk), 9.Sešlost( Fiedler, Ilich M.,Ilich T.), 10. 3 Promile Polička(Rampotl,Kříž,Fišer) .

Poděkování za podporu a ceny  pro hráče patří:  Městu Ždírec nad Doubravou, Tatranu  Ždírec nad Doubravou, fi. Dako-cz a.s. Třemošnice, fi. Plam Chotěboř .

Letošní ročník je pro hráče nohejbalového Tatranu a jejich kamarády z Vitanova  a Doupnice  velmi uspěšný: Tatran se stal vítězem OPHB 2018. Tým Vitanova s pomocí hráčů Tatranu  dosáhl vítězství v chrudimském okresním přeboru. V posledním finálovém zápase porazil Vitanov  Doupnici 4:3.

Foto a video z turnaje a další dění v oddílu nohejbalu na albech oddílu nohec-zdirec : https://noheczdirec.rajce.idnes.cz/

Další  plánované turnaje:  22.12.2018 Vánoční turnaj trojic v hale Ždírec nad Doubravou, lednový Veteránský turnaj trojic  a tradiční  Jarní dvoudopadový turnaj trojic.