15.10.2014, Miroslav Ilich

Konečná tabulka Okresního přeboru havlíčkobrodska

1. OLEŠNICE

2. CHOTĚBOŘ

3. SEŠLOST VYSOČINA

4. LUČICE

5. TJ JISKRA H. BROD

6. PŘIBYSLAV

7. JILEM

8. ŽDÍREC  nad DOUBRAVOU

9. JIŘÍKOV

Umístění na turnajich 2014:

21.6.2014 Jiříkov -10 týmů:  Sešlost(Culka , Culka , Ilich T.) 3.místo.

21.6.2014  Senice na Hané -  22 týmů: Amatéři/ Sešlost ( Starka J, Straka ml, Ilich M) 1. místo

12.7.2014 Střítež u Jihlavy -  Sešlost - umístění 5. místo.

12.7.2014 Lučice - Sešlost umístění 4. místo

19.7. 2014 Ostružno - Sešlost ( Jan S., Jan N., Mirek I.) 1.místo.   a Ždírec -Údavy 5. místo( Petr     P., Tom T., Vašek N.)

2.8. 2014 Jarin Cup Hlinsko - Ždírec n/D   4. místo ( Tomáš T., Vašek N., Petr P.,)

9.8.2014 Pohleď- 11 týmů - Ždírec n/D - Sešlost ( Mirek P. , Pavel Š.,Mirek. I.) 5.místo

23.8.2014  Habry - 11 týmů- Ždírec n/D -Sešlost ( Víťa, Jan, Mirek) 5. místo

30.8.2014  Včelákov-16 týmů - Ždírec n/D - Sešlost ( Víťa, Dan, Mirek) 3.místo

13.9.2014  SKUTEČ- 10 týmů - do turnaje zasáhli hráči Tatranu a Sešlosti v 5 ti týmech, konečné pořadí turnaje: 1. Tatran-Vitanov, 2. Tatran-Včelákov, 3. Sešlost, 4. Tatran-Údavy, 5. Skuteč 6, Tatran-Vitanov jun., ...

20.9.2014 Podmoklany, 6.týmů,   1.Sešlost Ždírec n/D, 2. Mohykáni Studenec, 3. Podmoklany B, 4. Podmoklany A

27.9.2014 OLEŠNICE ,,Svatováclavský turnaj".Konečné pořadí 1./ Ždírec n/D ( Jan, Míla , Mirek)   2./ Olešnice ( Zimmermann, Šoupal, ...) 3./ Béčka Jihlava , 4./ H.Brod ( Fendrych, Fendrych ml.,..)

Plánované turnaje 2014

17.11.2014 Přeborník  trojic okresu

20.12.2014 ŽDÍREC n/D ,,Vánoční"

Zdraví, pohodu a nožku vejš do dalšího období a zápasů přejí nohejbalisté :-)  :-D !!

 

  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.