Play-off 1-4 |
datum | čas | výsledek |
Olešnice - Lučice | 5.9 | 17:00 | 5 : 2 |
Chotěboř - Sešlost V. |
5.9 | 17:00 | 4 : 3 |
finále Olešnice - Chotěboř | 26.9.2014 | 17.00 | |
o 3 místoSešlost - Lučice | odloženo |
Play-off 5-8 | datum | čas | výsledek |
Havl. Brod - Ždírec /D |
5.9 | 17:00 | 4 : 3 |
Pribyslav - Jilem | 7.9 | 10:00 | 7 : 0 |
o 5. místo Havl.Brod- Přibyslav | 12.9 | 17:00 | 5 : 2 |
o 7 místo Jilem - Ždírec n/D | 18.9. | 17.00 | 4 : 3 |
Poř | Družstvo | Kol | V | P | Body | Zápasy | Sety | ||||
1 | Olešnice | 8 | 8 | 0 | 16 | 39 | 17 | 89 | 50 | ||
2 | Chotěboř | 8 | 6 | 2 | 12 | 33 | 23 | 71 | 54 | ||
3 | Sešlost Vysočina | 8 | 5 | 3 | 10 | 30 | 26 | 68 | 66 | ||
4 | Lučice | 8 | 5 | 3 | 10 | 36 | 20 | 85 | 52 | ||
5 | TJ Jiskra H.Brod | 8 | 4 | 4 | 8 | 30 | 26 | 73 | 63 | ||
6 | Přibyslav | 8 | 3 | 5 | 6 | 30 | 26 | 70 | 64 | ||
7 | Jilem | 8 | 3 | 5 | 6 | 26 | 30 | 64 | 67 | ||
8 | Ždírec n. Doubravou | 8 | 2 | 6 | 4 | 26 | 30 | 62 | 68 | ||
9 | Jiříkov | 8 | 0 | 8 | 0 | 2 | 54 | 12 | 110 |
Umístění na turnajich 2014:
21.6.2014 Jiříkov -10 týmů: Sešlost(Culka , Culka , Ilich T.) 3.místo.
21.6.2014 Senice na Hané - 22 týmů: Amatéři/ Sešlost ( Starka J, Straka ml, Ilich M) 1. místo
12.7.2014 Střítež u Jihlavy - Sešlost - umístění 5. místo.
12.7.2014 Lučice - Sešlost umístění 4. místo
19.7. 2014 Ostružno - Sešlost ( Jan S., Jan N., Mirek I.) 1.místo. a Ždírec -Údavy 5. místo( Petr P., Tom T., Vašek N.)
2.8. 2014 Jarin Cup Hlinsko - Ždírec n/D 4. místo ( Tomáš T., Vašek N., Petr P.,)
9.8.2014 Pohleď- 11 týmů - Ždírec n/D - Sešlost ( Mirek P. , Pavel Š.,Mirek. I.) 5.místo
23.8.2014 Habry - 11 týmů- Ždírec n/D -Sešlost ( Víťa, Jan, Mirek) 5. místo
30.8.2014 Včelákov-16 týmů - Ždírec n/D - Sešlost ( Víťa, Dan, Mirek) 3.místo
13.9.2014 SKUTEČ- 10 týmů - do turnaje zasáhli hráči Tatranu a Sešlosti v 5 ti týmech, konečné pořadí turnaje: 1. Tatran-Vitanov, 2. Tatran-Včelákov, 3. Sešlost, 4. Tatran-Údavy, 5. Skuteč 6, Tatran-Vitanov jun., ...
20.9.2014 Podmoklany, 6.týmů, 1.Sešlost Ždírec n/D, 2. Mohykáni Studenec, 3. Podmoklany B, 4. Podmoklany A
Plánované turnaje 2014
27.9.2014 OLEŠNICE
27.9.2014 PŘIBYSLAV turnaj o Přeborníka okresu trojic
28.9.2014 ŽIŽKOVO POLE
20.12.2014 ŽDÍREC n/D ,,Vánoční"
Zdraví, pohodu a nožku vejš do dalšího období a zápasů přejí nohejbalisté :-) :-D !!