STARŠÍ ŽÁCI

Rapotice – TATRAN 3:3 (poločas 0:0)
Branky: Pleva 2x, Švec
Sestava: Kavalír (Filippi) – Halama, Čalkovský, Cao, Šťastník, Špinar, Novotný, Janda, Barták, Šťastný, Olja, Pleva, Švec, Štejnar, Chromý
Další utkání jsme fotbalově zvládli, ale bohužel opět výsledkově trochu zaváhali. Začátek zápasu byl zcela v naší režii, míč jsme měli na svých kopačkách a největší šanci prvního poločasu Švec neproměnil. Konec poločasu jsme polevili a domácí převzali iniciativu. Druhý poločas začal obráceně, kdy nás domácí přehrávali a vstřelili úvodní gól, na který jsme naštěstí brzy odpověděli 1:1. Poté po zásluze a bojovnosti Pleva zvýšil na 2:1. Bohužel domácí zabrali a dvěma góly otočili výsledek na 3:2. Konec zápasu kluci opravdu odbojovali a zaslouženou remízu vystřelil tři minuty před koncem Švec. Už třetí jarní utkání musíme kluky (a holčinu) pochválit za výborné výkony, snad příště na dobré výkony navážeme i výsledky.