1.5.2018, Pleva

Tatran Ždírec n.D. – SK Telč 0 : 3 ( 0 : 1 )

Sestava :   Burdun  Jan –  Legát, Doucha, Sklenář M., Svoboda -  Nekovářová, Sotona, Burdun  Jiří, Kouba – Horvát, Sklenář D. (Němec, Vališ, Pleskač, Mühlfait )

Domácí zápas s vedoucím týmem z Telče jsme prohráli, ale…Proti lídrovi jsme začali se zbytečným respektem, takže v úvodu měli více ze hry hosté. Potom však kluci zjistili ,že se nemají čeho bát a přišli i naše šance. Nejdříve nedokázal svou individuální akci proměnit Horvát a za chvíli dalekonosná střela M.Sklenáře skončila na tyči. Hosté však taky měli několik slušných šancí, ale Honza Burdun chytal spolehlivě. Zhruba v 25.min. však tečovaná střela skončila za zády našeho brankáře. Kluky to trochu poznamenalo a do poločasu se z toho nemohli dostat. V úvodu druhé půle jsme se snažili o vyrovnání ,ale v největší šanci střílel Horvát vedle. Potom se však projevila větší individuální kvalita hostů a mezi 53. – 56 min. po dvojím vyšachování naší obrany zvýšili až na 0 : 3. Kluci se potom snažili alespoň o korigování výsledku, ale tentokrát jsme vyšli gólově naprázdno. Utkání tak skončilo přepokládaným vítězstvím hostů ,ale dle vyjádření jejich trenéra to bylo na jaře jejich nejtěžší utkání.

V dalším zápase se představíme v sobotu v 9 hod. na hřišti Kamenice n.L.

Trenér: Vlastislav Legát