5.10.2016, Pleva

 

Mladší žáci

 

Telč – TATRAN 2:1 ( 1:0 )           

Gól: Sýkora

 

Starší žáci

 

Telč – TATRAN 4:0 ( 1:0 )  

 

Tabulka – starší žáci

 

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Pelhřimov B

7

7

0

0

51:4

21

0

0

2.

Telč

7

6

0

1

39:6

18

0

0

3.

Ždírec nad Doubravou

7

4

1

2

13:10

13

0

0

4.

Luka nad Jihlavou

7

2

1

4

6:16

7

0

0

5.

Pacov

7

2

0

5

15:22

6

0

0

6.

Rantířov

7

2

0

5

13:30

6

0

0

7.

Žirovnice/Počátky

7

2

0

5

6:35

6

0

0

8.

Kamenice nad Lipou

7

1

2

4

7:27

5

0

0

 

 

Tabulka – mladší žáci

 

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Pelhřimov B

7

6

1

0

42:8

19

0

0

2.

Pacov

7

6

0

1

18:6

18

0

0

3.

Telč

7

4

2

1

16:9

14

0

0

4.

Kamenice nad Lipou

7

3

1

3

21:20

10

0

0

5.

Žirovnice/Počátky

7

2

1

4

15:14

7

0

0

6.

Ždírec nad Doubravou

7

2

1

4

14:20

7

0

0

7.

Rantířov

7

2

0

5

12:17

6

0

0

8.

Luka nad Jihlavou

7

0

0

7

3:47

0

0

0

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

TATRAN Ždírec nad Doubravou - START Brno

11.10.2021 Neděle 17.10.2021, zač. zápasu ve 14:30 hod. více...

Víkendové zápasy 16. a 17. října

11.10.2021 Mladší a starší přípravky, TATRAN - Štoky, Přibyslav - sobota 16.10.2021, 9:00 hod. Dorost TATRAN - SK Bystřice n.P., neděle 17.10.2021, 11:30 hod. více...

Víkendové zápasy 9. a 10. října, mužstva TATRAN "B" a "C"

5.10.2021 Stadion Na Kopaninách: Sobota 9.10., 15:00 hod.: TATRAN C - TJ Sokol Rozsochatec Neděle 10.10., 15:00 hod.: TATRAN B - TJ Sokol Havlíčkova Borová více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SK Bystřice nad Pernštejnem

1.10.2021 Divize D, neděle 3. října 2021, zač. 15:00 hod. stadion Na Kopaninách více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.