13.9.2016, Pleva

I.A třída - starší žáci

 

Pacov – TATRAN 1:2

branky: Sklenář Michael, Šulista

 

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Pelhřimov B

4

4

0

0

30:2

12

0

0

2.

 TATRAN Ždírec nad Doubravou

4

3

0

1

7:6

9

0

0

3.

Telč

3

2

0

1

21:3

6

0

0

4.

Rantířov

4

2

0

2

12:13

6

0

0

5.

Luka nad Jihlavou

4

1

1

2

3:6

4

0

0

6.

Kamenice nad Lipou

4

1

1

2

6:21

4

0

0

7.

Pacov

4

1

0

3

6:15

3

0

0

8.

Žirovnice/Počátky

3

0

0

3

2:21

0

0

0

 

 

I.A třída - mladší žáci

 

Pacov – TATRAN 4:0

 

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Pelhřimov B

4

3

1

0

16:4

10

0

0

2.

Pacov

4

3

0

1

14:5

9

0

0

3.

Žirovnice/Počátky

3

2

0

1

10:6

6

0

0

4.

TATRAN Ždírec nad Doubravou

4

2

0

2

7:11

6

0

0

5.

Telč

3

1

2

0

6:5

5

0

0

6.

Kamenice nad Lipou

4

1

1

2

12:11

4

0

0

7.

Rantířov

4

1

0

3

9:10

3

0

0

8.

Luka nad Jihlavou

4

0

0

4

0:22

0

0

0

Novinky

TATRAN Ždírec nad Doubravou - START Brno

11.10.2021 Neděle 17.10.2021, zač. zápasu ve 14:30 hod. více...

Víkendové zápasy 16. a 17. října

11.10.2021 Mladší a starší přípravky, TATRAN - Štoky, Přibyslav - sobota 16.10.2021, 9:00 hod. Dorost TATRAN - SK Bystřice n.P., neděle 17.10.2021, 11:30 hod. více...

Víkendové zápasy 9. a 10. října, mužstva TATRAN "B" a "C"

5.10.2021 Stadion Na Kopaninách: Sobota 9.10., 15:00 hod.: TATRAN C - TJ Sokol Rozsochatec Neděle 10.10., 15:00 hod.: TATRAN B - TJ Sokol Havlíčkova Borová více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SK Bystřice nad Pernštejnem

1.10.2021 Divize D, neděle 3. října 2021, zač. 15:00 hod. stadion Na Kopaninách více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.