21.4.2015, Pleva

STARŠÍ ŽÁCI

Třebíč - TATRAN Ždírec n.D.  5 - 3   (2 - 1)

branky: 19´Veselský(as.Bílek A), 37´Veselský(as.Rybáček), 59´Veselský(as.Bílek M)

sestava: Bílek A - Pecina(35´Lemberk, 58´Běhounek), Vepřovsky, Běhounek(35´Škvrňák, 58´Bílek M), Klement - Polánský M.(35´Málek), Bříza, Navrátil, Rybáček - Veselský, Bílek M.(35´Pospíšil,58´Polánský)

V utkání jsme se dostali do vedení 0 - 1, které jsme do poločasu nedokázali uhlídat, když domácí 2x skórovali ve 26´ a 27´minutě. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a již po dvou minutách hry srovnali na 2 - 2.. Domácí mužstvo se opět ujalo vedení v 54´minutě 3 - 2. V 59´jsme vyrovnali po krásné kombinační akci na 3 - 3, za necelé čtyři minuty domácí opět zvýšili své vedení na 4 - 3 a tři minuty před koncem zápasu nám domácí do otevřené obrany přidali poslední branku na konečných 5 - 3.

Domácí mužstvo bylo po celé utkání lepší a zaslouženě vyhrálo, když tři branky jsme jim doslova darovali po individuálních chybách hráčů.

Naši hráči zaslouží pochválit pouze za druhý poločas.

MLADŠÍ ŽÁCI

Třebíč - TATRAN Ždírec n.D.  4 - 0  (3 - 0)

sestava: Pól - Bažoutová, Bílek, Klement - Sklenář, Pospíšil, Sotona - Titzová, Lemberk Jan

K utkání do Třebíče jsme se sešli pouze v 8 hráčích (nemoc, hráči na střídavý start měli zápas za svůj mateřský klub).  Na poslední chvíli jsme povolali Honzu Lemberka ze starší přípravky, aby nás nehrálo o jednoho méně. I když kluci prohráli, tak je musíme pochválit. Celé utkání hráli bez střídání. Do branky se postavil Marek Pól, který jinak nechytá. I přes obdržené branky si vedl výborně. Hráči Klement, Bílek a Pospíšil již měli část zápasu za starší v nohách.

trenéři starších i mladších žáků: Jiří Veselský, Luboš Bříza