Zápasy starší + mladší přípravky a elévů

27.5.2019, Pleva

STARŠÍ PŘÍPRAVKA                       

Dlouhá Ves - TATRAN             5:13
Branky:  Šustr 5x, Šťastný 3x, Šťastník 2x, Lipka 2x, Janda

TATRAN –  Štoky ,,A“     12:6
Branky:
Šustr 6x, Janda 2x, Šťastný, Šťastník 2x, vlastní
Sestava:
Pohl – Pátek, Čalkovský, Lipka, Šťastník, Špinar, Novotný,  Šustr, Šťastný, Janda


MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Dlouhá Ves - TATRAN     1:15

Branky: Matějíček 3x, Málek Jakub 4x, Málek Jan 3x, Jehlička 2x, Hameder, Joska, Coufal

TATRAN –  Víska     3:2

Branky: Coufal, Joska, Matějíček

Na obrázku může být: 8 lidí, smějící se lidé, venku

 

Elévové

Dlouhá Ves  - Tatran           5:3

branky: Kysilko Matěj, Jedlička 2x

Tatran - Víska 2:2

 

branky: Jedlička 2x

Na obrázku může být: 1 osoba, tráva, venku a příroda

>>>FOTO ZE ZÁPASU<<<

 

 

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA                       
Dlouhá Ves - TATRAN             5:13
Branky:  Šustr 5x, Šťastný 3x, Šťastník 2x, Lipka 2x, Janda
TATRAN –  Štoky ,,A“     12:6

Branky:
Šustr 6x, Janda 2x, Šťastný, Šťastník 2x, vlastní
Sestava: Pohl – Pátek, Čalkovský, Lipka, Šťastník, Špinar, Novotný,  Šustr, Šťastný, Janda

Novinky

Taneční zábava na parketu 15.srpna 2020

7.8.2020 Hraje OCHRANNÁ ZNÁMKA, začátek 20:00 hod., vstupné 100,- Kč. více...

TJ TIS - TATRAN Ždírec nad Doubravou B

4.8.2020 Rebel I.B. třída mužů, 8.8.2020, zač. 16:30 hod. více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - FK Humpolec

4.8.2020 Divize D,, 9.8.2020, zač. 17:00 hod., stadion Na Kopaninách více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - FK Pelhřimov (KP KV)

29.7.2020 stadion Na Kopaninách, neděle 2.8.2020, zač. 16:30 hod. více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SFK Vrchovina (MSFL)

19.7.2020 Přátelské utkání, středa 22.7.2020, začátek 17:30 hod. více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.