Trenér A - týmu Miloslav Čivrný se představuje

19.4.2010, Zdeněk Pleva

 Vážení sportovní přátelé a hlavně fandové ždíreckého  fotbalu !

 Dne 12. března 2010 jsem byl osloven vedením ždíreckého fotbalového oddílu v čele s panem Hillem, zda bych byl ochoten převzít funkci trenera A mužstva ,které bylo údajně narušováno vnitřími problémy kabiny a které se potažmo promítaly do chodu celého oddílu kopané. Nebyla to pro mě jednoduchá situace , neboť jsem měl rozdělanou trenerskou práci v celku 1. B třídy SK Kožlí kam jsem nastoupil na podzim 2008 ,když bylo mužstvo po sestupu z 1. A třídy totálně v rozkladu a po sedmém podzimním kole beznadějně poslední s 2 body .Mužstvu se podařilo soutěž zachránit a v současné sezoně si vede již velmi dobře.Po krátkém přemýšlení jsem se rozhodl přijmout nabídku vzhledem k vyšší hrané soutěži , tradici ždírecké kopané a též kratší vzdálenosti na dojíždění z H.Brodu.Trenuji  prakticky bez větší přestávky 23 let,jsem majitelem trenerské licence A z roku 1999 ,začínal jsem a vyučil jsem se v H. Brodě u všech žákovských a dorosteneckých kategorií ,rád vzpomínám na několik roků strávených u starších žáků v l. žákovské lize ,kde jsem vedl součané ligové i  bývalé ligové hráče Kalivodu,Šourka,Váchu,Púčalu ,Brabce ,Slámu a další.Mládež jsem trenoval též v tehdy rodící se Vysočině Jihlava.Po té jsem se již věnoval pouze dospělým v H. Brodě ,kde jsem stál u tvorby mužstva tehdejšího majitele pana Mičky z firmy ISOLINE ,pracoval jsem též jako asistent u jihlavského trenera a současného asistenta A mužstva Vysočiny Jihlava  pana Jansy,s přestávkami jsem byl 3 x u mužstva Varex Věžnice v 1. A třídě,následně v Ledči n/Sáz, kde jsem s mužstvem vyhrál krajský český pohár a poslední mojí štací byl oddíl SK Kožlí.V novém působišti se budu snažit zúročit získané zkušenosti a hlavně potěšit fotbalové fandy ždírecké dekory a širokou veřejnost.
Mužstvo jsem převzal na prvním treninku 17. března s tím,že okamžitě následující den jsem odehrál jediný přípravný zápas na umělé trávě v Chrudimi s mužstvem Vrchoviny s výsledkem 0 : 0. Výsledkově i treninkově nevydařená zimní příprava včetně zranění klíčových hráčů ,k tomu nepříznivé počasí ,které způsobilo nemožnost přípravy na hřišti ,odložený první domácí zápas bez zajištění náhradního utkání na přírodní trávě , způsobilo to ,že jsme první mistrovský zápas hraný v Jaroměřicích absolutně nezvládli a s kvalitním domácím mužstvem prohráli rozdílem třídy.Další mistrovský zápas v Polné ,která dosud neztratila doma ani bod jsme odehráli velmi dobře a porážka 2 : 0 po gólu z penalty a nechtěně tečované střele naším obráncem byla vzhledem k okolnostem přijatelná.Dohrávka doma s Velkou Bíteší a hlavně prohra byla další těžkou ranou do zraněními a vynucenými absencemi zdecimovaného mužstva.Morální síla mužstva a všech funkcionářů točících se kolem mužstva se plně projevila vysokou výhrou a dobrým výkonem v utkání s dosud na 3. místě hrajíící SK Bystřicí n/P a výsledek se skorem 5 : 1 byl po 10 nevyhraných přípravných zápasech a 3 mistrovských  sladkou odměnou pro hráčský kádr a vedení a samozřejmě snahou bude ne tento výkon a výsledek  navázat v dalších zápasech.
Jsem velmi rád ,že mi vedení zajistilo velmi zdatného asistenta Mirka Plíška ,který mi v začátcích velmi pomohl a věřím ,že tomu bude i nadále,neocenitelná je též práce dlouholeteho kustoda A týmu. Spokojen jsem s přístupem hráčů ,překvapen soudržností a dobrou spoluprácí s B týmem .Vzhledem k tomu ,že jsem nastoupil krátce před koncem přestupního období ,podařilo se na poslední chvíli mužstvo doplnit díky rychlé práci vedení o dva hráče - staronového Mirka Kysilka a talentovaného hráče ze Světlé n/S Milana Harta,který prošel ligovými žáky v H. Brodě a vyššími dorosteneckými soutěžemi v Praze.Zatím mi kazí náladu pouze nemožnost trenovat na kvalitním treninkovém hřišti a myslím ,že i z tohoto důvodu chyběla rozehrannost v úvodních zápasech.
Vzhledem k postavení v tabulce a dohodě s vedením oddílu je snaha zapracovat do týmu mladé perspektivní hráče ,kteří by se učili od zkušených a Vás fotbalové  příznivce prosím o trpělivost a podporu.

 

                                                                                                                                                            Trener A týmu           Čivrný Miloslav 


Novinky

dorost: TATRAN - Sokol Bedřichov 1 : 5

16.10.2019 krajský přebor dorostu více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - TJ Sokol Lanžhot, 20.10.2019

16.10.2019 Moravskoslezská divize D začátek zápasu 14:30 hod. více...

starší a mladší žáci: TATRAN - TJ Slavoj Pacov

16.10.2019 I. třída starších a mladších žáků Kraje Vysočina začátek zápasu: starší 09:00 hod., mladší 11:00 hod. více...

TJ Sokol Tasovice - TATRAN Ždírec n.D. 2 : 2

14.10.2019 branky TATRAN: M.Vopršal 42. (P), D.Pelikán 90. více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou B - TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl 2 : 1

14.10.2019 branky TATRAN: J.Zahradník, L.Malínský poločas 2 : 1 více...
 • CetlCargo s.r.o.
 • FORTUNA
 • Bowling Bar Ždírec
 • NIMIRU s.r.o.
 • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
 • Město Ždírec nad Doubravou
 • Stavitelství Martin Štěpánek
 • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
 • TIPSPORT BAR
 • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
 • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
 • WOOD - METAL s.r.o.
 • Czech LANA, s.r.o.
 • Zemědělská a.s. Krucemburk
 • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
 • Harcross s.r.o.
 • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
 • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
 • HRASTNIK s.r.o.
 • OK COMP s.r.o.
 • Extruindustrie s.r.o.