22.2.2010, Marek Štukhejl

Jak na to? – pracovitostí!

12.1  UT          17:30 – hřiště (sraz 17:00)

13.1  ST           17:30 - hřiště

15.1  PA          16:30– umělka Brod

16.1  SO          10:00– hřiště

19.1  UT          18:30– tělocvična

20.1  ST           17:30– hřiště

22.1  PA          16:30– umělka Brod

23.1  SO  zápas – Pelhřimov 14h, umělka Pelhřimov

26.1  UT          18:30– tělocvična

27.1  ST           17:30– hřiště

29.1  PA          16:30– umělka Brod

30.1  SO  zápas  Žďár 14h

2.2    UT          18:30– tělocvična

3.2    ST           17:00– hřiště

5.2    PA          16:30– umělka Brod

6.2    SO   zápas – H.Brod 15h , umělka Brod

9.2    UT          18:30– tělocvična

10.2   ST          17:00– hřiště

12.2   PA         16:30– umělka Brod

13.2   SO   zápas– Polička 10 h, umělka Žďár

16.2   UT          18:30 – tělocvična

17.2   ST           17:00– hřiště

19.2   PA          16:30– umělka Brod

21.2   NE   zápas – Chotěboř 13:30 h, umělka Brod

23.2   UT         18:30– tělocvična

24.2   ST          16:30– hřiště

26.2   PA         16:30– umělka Brod

27-28.2 –  volno

2.3    UT           18:30– tělocvična

3.3    ST   zápas – Přibyslav 18h, umělka Žďár

5.3    PA –( umělka Brod) , zátěžové testy Pardubice, čas bude upřesněn

6.3    SO   zápas – Chrudim 10h, umělka Chrudim

9.3    UT            18:30– tělocvična

10.3  ST             16:30– hřiště

12.3  PA            16:30– umělka Brod

13.3  SO   zápas – Hlinsko 10h ,umělka Žďár

16.3  UT            16:30– hřiště

17.3  ST             16:30– hřiště

19.3   PA           16:30– umělka Brod

20.3   SO   zápas– Vrchovina, hřiště Radešínská Svratka

23.3   UT           16:30– hřiště

24.3   ST            16:30 – hřiště

26.3   PA            16:30 – hřiště

28.3 – NE           15:00 – MU  Velká Bíteš

Novinky

dorost: TATRAN - Sokol Bedřichov 1 : 5

16.10.2019 krajský přebor dorostu více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - TJ Sokol Lanžhot, 20.10.2019

16.10.2019 Moravskoslezská divize D začátek zápasu 14:30 hod. více...

starší a mladší žáci: TATRAN - TJ Slavoj Pacov

16.10.2019 I. třída starších a mladších žáků Kraje Vysočina začátek zápasu: starší 09:00 hod., mladší 11:00 hod. více...

TJ Sokol Tasovice - TATRAN Ždírec n.D. 2 : 2

14.10.2019 branky TATRAN: M.Vopršal 42. (P), D.Pelikán 90. více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou B - TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl 2 : 1

14.10.2019 branky TATRAN: J.Zahradník, L.Malínský poločas 2 : 1 více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.