dorost TATRAN - FK Radešínská Svratka 3:0 (1:0)

TATRAN – FK Radešínská Svratka 3:0 (1:0)

Branky: Kavalír 2x, Pleva

Sestava: Urban – Čermák, Sklenář, Čermák, Kopecký, Švec (46. Pleva), Burdun (60. Musil), Nekovář, Stehno, Šťastný (60. Janda), Kavalír (80. Janáček)
Náhradníci: Filippi, Špinar, Anděl, Cao, Novotný

Domácí začali svižně, když už od první minuty trápil domácí rychlík Stehno. Ve 14. minutě vymyslel nádhernou porůnikovku Šťastný na Stehna, ten se řítil sám na hostujícího bránkáře, který jeho pokus vyrazil pouze k dobíhajícímu Kavalírovi, ten hlavou pohodlně skóroval - 1:0. V 17. minutě opět hostům utekl Stehno, ale v samostaném úniku netrefil branku. Tlak domácích sílil, ale dobrému výkonu chyběli góly. Hosté zahrozili v prvním poločase střelou z dálky, se kterou si hravě poradil Urban.
Ve druhém poločase nás soupeř začal přehrávat, ale pozorná obrana v čele s Urbanem ho do vážnější situace nepustila. Domácí mohli zvýšit v 74. minutě, kdy agilního Stehna ve vápně hosté zfaulovali, ale sám faulovaný hráč penaltu neproměnil. V 77. minutě poslat Pleva z půlky do samostaného úniku Kavalíra, který se opět nemýlil – 2:0. Skóre na 3: 0 po rohovém kopu Nekováře uzavřel hlavou Pleva.