Dorost si upevnil 2.místo v tabulce KP

24.4.2018, Pleva

Sdružený dorost Rozsochatec/Ždírec - Sdružený dorost Okříšky/Stařeč  3:0  (pol.3:0)

Branky: Veselský 2x,Bílek M

Sestava: Bílek A - Polánský(46 Chlubný), Hocke, Lemberk, Běhounek( 63 Dubský) - Pospíšil J.(77 Šulista), Pospíšil O.(79 Nepovím), Šimek, Navrátil - Veselský, Bílek M.

Zápas o druhé místo v tabulce nám vyšel skvěle, když jsme soupeře v prvním poločase doslova přejeli a tři branky byly pro něho milosrdné, když jsme několik dobrých možností neproměnili. Soupeře jsme napadali hluboko na jeho vlastní polovině a ten kupil chybu za chybou. Naopak naš brankař se v klidu díval na své spoluhráče takřka neohrožen. První branku vstřelil Veselský, když utekl obraně a prostřelil hostujícího brankaře. V polovině poločasu zvýšil hlavou po centru Bílek Michal  a vynikající poločas zakončil opět Veselský, když zužitkoval nahrávku Šimka a dokázal opět prostřelit brankáře.
 Druhý poločas jsme herně polevili a soupeř hru vyrovnal, ovšem jejich centrované míče pochytal brankář a dobře pracovala i obrana. My jsme si opět vytvořili 2,3 dobré brankové možnosti, ale skore se už neměnilo.
 Odehráli jsme nejlepší zápas jarní časti soutěže. Podali jsme super týmový výkon a oplatili jsme soupeři smolnou porážku z jejich hřiště. Mimo tradiční opory odehráli  pěkné utkání stopeři Hocke a Lemberk a střelec branky Bílem M.
 Další zápas odehrajeme v neděli 29.4. od 13,00 na stadionu ve Světlé nad Sázavou a týmem Tis/Světlá.

Trenér: Zdeněk Bílek