21.6.2017, Pleva

Sdružený dorost - Sk Přibyslav  4:3 (pol.0:2)

Branky. Pospíšil 2x,Šimek,Bílek M

Sestava.Bílek A-Běhounek(71 Pospíšil),Šimek(70 Navrátil),Jelínek,Chlubný(46 Polánský)-Culek M,Bílek J,Pospíšil,Culek L- Svoboda,Škvrňák(46 Bílek M)

Poslední zápas sezony jsme začali katastrofálně,když jsme rozehrávali úvodní míč a po jeho ztrátě jsme inkasovali v 35 sekundě zápasu.Od tohoto okamžiku  udával po celý poločas tempo soupeř a mi jsme se vůbec nemohli dostat do zápasu a ještě jsme do poločasu inkasovali podruhé.
Po poločasové  domluvě nastoupilo na závěrečný poločas sezony úplně jiné mužstvo a během 15 minut jsme zápas otočili.Když se po centru Bílka J. trefil hlavou Šimek a hned po pár minutách po úniku Svobody vyrovnal Bílek M. Poslední branky vstřelil Pospíšil ,když po rohu Culka uklidil míč do šibenice hlavou a hned po pěti minutách trefil tu samou šibenici z 25 metrů. Soupeř se už jen zmohl na korekci po proměněné sporné penaltě.Závěr zápasu už jsme si pohlídali.
Tým jako nováček v krajském přeboru skončil na druhém místě,což považuji za úspěch. V soutěži 15x vyhrál,4x remizoval a pouze 3x byl poražen se skore 64:18. V Soutěži jsme obdrželi nejměně branek a jako jediní jsme dokázali porazit lídra soutěže.
Klukům přeju super prázdniny a doufám,že v obdobných výkonech bude pokračovat nový tým i na podzim.
Tým dorostu blahopřeje k historickému postupu"A" mužstva mužů Rozsochatce do I.B.třídy krajské soutěže.