Slavoj Třešť-Rozsochatec/Ždírec n.D 1:2 pol 0:0

branky:Pospíšil,Dubský

Žk: Dostál  Čk: Jelínek

Sestava:Bílek A-Dostál,Jelínek,Šimek,Kučera-Pospíšil,Dočekal,Bílek J,Culek l(33 Navrátil)((85 Culek M)-Svoboda(58 Dubský)((70Škvrňák)),Veselský

Zápas hraný za úmorného tepla nám herně moc nevyšel,když herně byli domácí lepším týmem.Ovšem mimo jedné šance  jejich hra končila na našem velkém vápně.My jsme si naopak vytvořili tři ložené možnosti ,které jsme neproměnili.A když ani v 43 minutě po faulu na Svobodu neproměnil Bílek A. pokutový kop,když nastřelil tyč,  odcházelo se na přestávku bez branek.Druhý poločas jsme hru vyrovnali,ale rychlý brejk domácích nás stál vyloučení stopera a od 60 minuty jsme hráli v deseti. Trest přišel brzo ,když po centru domácí útočník uklidil míč z voleje přímo pod břevno. Ovšem kluci našli v sobě dost fyzických a morálních sil a zápas jsme otočili a v deseti jsme dokázali domácí už do vyložených šancí nepustit.Vyrovnání zařídil Pospíšil,když po centru výborně zpracoval míč a prostřelil z hranice penalty domácího brankáře.Vítězný gol vstřelil Dubský ,když domácí obrana zaspala a on šel sám na brankáře a střelou k tyči mu nedal šanci.Posledních deset minut už jsme zápas rozkouskovali a domácí už k ničemu nepustili.
Herně nám to nevyšlo,ale smekám před klukama ,jak dokázali odehrát závěr zápasu a ukázali jak jsme na tom dobře fyzicky.Jednotlivce chválit nechci,ale celý tým ano.

Ve čtvrtek jsme odehráli v rámci tréninku zápas na Starém Ransku ,kde dostali šanci kluci,kteří tolik nehrají zápasy o body,ale přesto ukázali svoji kvalitu a zápas vyhráli.

Staré Ransko-Rozsochatec/Ždírec n:D  2:3

branky: Pospíšil,Dubský,Šimek

Další zápas o body odehrajeme v sobotu 3.9. od 13,00 s týmem Náměšť-Vícenice  ve sportovním areálu Tatranu Ždírec.Rád bych pozval fanoušky na další náš zápas a doufám,že body zůstanou doma.

Trenéři: Zdeněk Bílek, Petr Štěpán

>>>FOTO ZE ZÁPASU<<<

Novinky

FC Slovan Havlíčkův Brod - TATRAN Ždírec nad Doubravou

2.5.2024 Sportovní areál Na Losích, sobota 4.5.2024, zač. 10:15 hod. více...

fotbalový víkend 4. a 5. května 2024: TATRAN - žáci mladší a starší, dorost, mužstvo B a C

2.5.2024 sobota 4.5.:TATRAN - Slavoj Třešť, mladší žáci zač. 10:00 hod., starší žáci zač. 11:45 hod., TATRAN B - Slovan Kamenice n. L., zač. 16:30 hod., neděle 5.5.: dorost TATRAN - FK Radešínská Svratka, zač. 10:30 hod., TATRAN C - Sokol Lučice B, zač. 16:30 hod. více...