"B" mužstvo nezvládlo vstup do nové sezony

11.8.2019, Pleva

TATRAN Ždírec n.D. - FC Chotěboř "B"  1 - 4 (1 - 2)


Branky: 16´ L. Malínský - 10´ A. Nedvěd, 32´ J. František, 71´ J. Krédl, 90´ M. Odvářka

ŽK: 74´ T. Máša, 84´ J. Tlustý, 89´ J. Sýkora

Sestava TATRAN: D. Bartaloš - T. Máša, F. Němec, J. Sýkora, L. Marek(75´ L. Polánský), M. Vomela, M. Ceral, J. Tlustý, J. Zahradník(65´ J. Navrátil), D. Bříza(70´ A. Dubský), L. Malínský

Sestava Chotěboř: D. Marek - R. Odvářka(80´ P. Ledvinka) , D. Čapek, T. Hromádka, J. Neurvit, M. Moravec, M. Pfeffer(75´ V. Losenický), J. Voborník(55´ P. Krédl). M. Odvářka, F. Janda(64´ J. Šimoňák), A. Nedvěd(82´ M. Šárovec)

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 Lučice 1 1 0 0 5:1 3
2 Svratka 1 1 0 0 4:0 3
3 Tis 1 1 0 0 5:2 3
4 Chotěboř B 1 1 0 0 4:1 3
5 Antonínův Důl 1 1 0 0 3:0 3
6 Lípa 1 1 0 0 4:2 3
7 Světlá n. Sáz. B 1 1 0 0 3:1 3
8 Havlíčkův Brod C 1 0 0 1 2:4 0
9 Pohled 1 0 0 1 1:3 0
10 Pacov 1 0 0 1 2:5 0
11 Ždírec n. Doubra. B      1 0      0     1      1:4         0          
12 Havlíčkova Borová 1 0 0 1 0:3 0
13 Batelov 1 0 0 1 1:5 0
14 Kožlí 1 0 0 1 0:4 0

 

Novinky

dorost: TATRAN - Sokol Bedřichov 1 : 5

16.10.2019 krajský přebor dorostu více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - TJ Sokol Lanžhot, 20.10.2019

16.10.2019 Moravskoslezská divize D začátek zápasu 14:30 hod. více...

starší a mladší žáci: TATRAN - TJ Slavoj Pacov

16.10.2019 I. třída starších a mladších žáků Kraje Vysočina začátek zápasu: starší 09:00 hod., mladší 11:00 hod. více...

TJ Sokol Tasovice - TATRAN Ždírec n.D. 2 : 2

14.10.2019 branky TATRAN: M.Vopršal 42. (P), D.Pelikán 90. více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou B - TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl 2 : 1

14.10.2019 branky TATRAN: J.Zahradník, L.Malínský poločas 2 : 1 více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.