15.6.2019, Pleva

TATRAN Ždírec n. D. - Lípa  5 - 0  (3 - 0)

 

Branky: 22´ D. Dvořák, 32´ L. Malínský, 39´ M. Najman, 63´ L. Mrázek, 88´ J. Zahradník

ŽK:  71´ L. Mrázek - 41´ J. Rosecký, 71´ P. Bouda

Rozhodčí: O. Půlpán, M. Ondráček, J. Prokop

Sestava TATRAN: M. Severýn - M. Kysilko(62´ M. Vomela), J. Sýkora, F. Němec, P. Fajt, L. Mrázek, D. Dvořák, J. Tlustý(72´ P. Beran), J. Zahradník, M. Najman(62´ D. Bříza), L. Malínský(72´ A. Dubský)

Sestava Lípa: P. Vašák - J. Rosecký, R. Souček, T. Vendl, M. Fejt, V. Morkus, J. Kutlvašr, P. Souček, J. Havel, P. Bouda, L. Souček(80´ M. Vopěnka)

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 ROZSOCHATEC 26 20 3 3 84:50 63
2 Nový Rychnov 26 19 1 6 85:40 58
3 Černíč 26 17 4 5 83:45 55
4 Pohled 26 16 2 8 91:48 50
5 Antonínův Důl 26 12 2 12 72:70 38
6 Havlíčkův Brod C 26 9 7 10 73:79 34
7 Lučice 26 9 4 13 57:60 31
8 Ždírec nad Doubravou B       26       9       4      13     54:57      31
9 Tis 26 9 4 13 48:68 31
10 Lípa 26 8 5 13 41:59 29
11 Havlíčkova Borová 26 8 5 13 39:62 29
12 Chotěboř B 25 8 3 14 42:58 27
13 HABRY 26 6 5 15 42:74 23
14 Šmolovy 25 5 3 17 28:69 18

 

 

Novinky

dorost: TATRAN - Sokol Bedřichov 1 : 5

16.10.2019 krajský přebor dorostu více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - TJ Sokol Lanžhot, 20.10.2019

16.10.2019 Moravskoslezská divize D začátek zápasu 14:30 hod. více...

starší a mladší žáci: TATRAN - TJ Slavoj Pacov

16.10.2019 I. třída starších a mladších žáků Kraje Vysočina začátek zápasu: starší 09:00 hod., mladší 11:00 hod. více...

TJ Sokol Tasovice - TATRAN Ždírec n.D. 2 : 2

14.10.2019 branky TATRAN: M.Vopršal 42. (P), D.Pelikán 90. více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou B - TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl 2 : 1

14.10.2019 branky TATRAN: J.Zahradník, L.Malínský poločas 2 : 1 více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.