14.4.2019, Pleva

Pohled - TATRAN Ždírec n.D.  6 - 2  (3 - 1)

 

Branky: 17´,40´ a 62´ M. Drlík, 37´ P. Slanař, 50´ D. Klement, 57´ P. Rérych - 19´ D. Bříza, 67´ J. Tlustý

ŽK: 65´ R. Fousek

Rozhodčí: P. Nenadál, J. Kůrka, T. Nechvátal

Sestava Pohled: P. Krpálek - M. Krpálek, J. Eis, L. Šikner, D. Homola, P. Siebenbürger(76´ J. Neubauer), P. Slanař, J. Hospodka(68´ M. Sobotka), D. Klement, J. Moučka(46´ P. Rérych), M. Drlík

Sestava TATRAN: R. Fousek - T. Máša, J. Sýkora, F. Němec(31´ P. Beran), P. Fajt(60´ M. Vomela), L. Dočekal, D. Dvořák, J. Matějka(80´ A. Dubský), J. Zahradník, D. Bříza(60´ M. Bílek), J. Tlustý

 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 ROZSOCHATEC 17 14 2 1 54:24 44
2 Černíč 17 12 3 2 63:22 39
3 Nový Rychnov 17 13 0 4 58:27 39
4 Lípa 17 8 3 6 33:27 27
5 Pohled 17 8 2 7 45:37 26
6 Antonínův Důl 17 8 2 7 45:44 26
7 Chotěboř B 17 7 2 8 31:39 23
8 Havlíčkův Brod C 17 6 4 7 46:57 22
9 Tis 17 6 3 8 30:42 21
10 Lučice 16 6 2 8 34:34 20
11 Ždírec nad Doubravou B        17 5      3      9       35:42     18
12 Havlíčkova Borová 16 4 2 10 22:41 14
13 Šmolovy 17 2 3 12 19:48 9
14 HABRY 17 2 3 12 29:60 9

 

Novinky

TATRAN Ždírec nad Doubravou - START Brno

11.10.2021 Neděle 17.10.2021, zač. zápasu ve 14:30 hod. více...

Víkendové zápasy 16. a 17. října

11.10.2021 Mladší a starší přípravky, TATRAN - Štoky, Přibyslav - sobota 16.10.2021, 9:00 hod. Dorost TATRAN - SK Bystřice n.P., neděle 17.10.2021, 11:30 hod. více...

Víkendové zápasy 9. a 10. října, mužstva TATRAN "B" a "C"

5.10.2021 Stadion Na Kopaninách: Sobota 9.10., 15:00 hod.: TATRAN C - TJ Sokol Rozsochatec Neděle 10.10., 15:00 hod.: TATRAN B - TJ Sokol Havlíčkova Borová více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SK Bystřice nad Pernštejnem

1.10.2021 Divize D, neděle 3. října 2021, zač. 15:00 hod. stadion Na Kopaninách více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.