22.9.2018, Pleva

Tis - TATRAN Ždírec n.D.  0 - 3   (0 - 1)

Branky: 26´ J. Zahradník,  55´ a 60´  L. Malínský

Rozhodčí: V. Krejčí, J. Beneš, J. Synecký

Sestava Tis: J. Šidlák - J. Bárta, V. Kučera, V. Mareš(61´ Z. Benda), P. Šidlák, J. Novotný, P. Žák, (46´ J. Rosecký), V. Kafka, F. Vala, P. Šiška, J. Zezulák

Sestava TATRAN Ždírec n.D.: M. Severýn - T. Máša, F. Němec, M. Kysilko, L. Marek, A. Dubský, L. Dočekal, J. Zahradník, M. Vomela(86´ M. Běhounek), L. Malínský, M. Najman(67´ J.Navrátil)

Tabulka 

Rk.DružstvoZáp.   +   0   -   Skóre   Body   
1 ROZSOCHATEC 7 5 1 1 20:15 16
2 Nový Rychnov 7 5 0 2 21:10 15
3 Antonínův Důl 7 4 2 1 24:12 14
4 Černíč 7 4 1 2 23:9 13
5 Lučice 7 4 1 2 16:11 13
6 Lípa 7 4 1 2 11:10 13
7 Chotěboř B 7 4 0 3 15:16 12
8 Havlíčkův Brod C 7 2 3 2 19:19 9
9 Pohled 7 3 0 4 14:16 9
10 Havlíčkova Borová 7 2 2 3 8:17 8
11 Tis 7 1 3 3 10:14 6
12 Ždírec nad Doubravou B       7 1 2 4 9:14 5
13 Šmolovy 7 1 0 6 11:24 3
14 HABRY 7 0 2 5 8:22 2

 

 

 

Novinky

TATRAN Ždírec nad Doubravou - START Brno

11.10.2021 Neděle 17.10.2021, zač. zápasu ve 14:30 hod. více...

Víkendové zápasy 16. a 17. října

11.10.2021 Mladší a starší přípravky, TATRAN - Štoky, Přibyslav - sobota 16.10.2021, 9:00 hod. Dorost TATRAN - SK Bystřice n.P., neděle 17.10.2021, 11:30 hod. více...

Víkendové zápasy 9. a 10. října, mužstva TATRAN "B" a "C"

5.10.2021 Stadion Na Kopaninách: Sobota 9.10., 15:00 hod.: TATRAN C - TJ Sokol Rozsochatec Neděle 10.10., 15:00 hod.: TATRAN B - TJ Sokol Havlíčkova Borová více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SK Bystřice nad Pernštejnem

1.10.2021 Divize D, neděle 3. října 2021, zač. 15:00 hod. stadion Na Kopaninách více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.