16.9.2018, Pleva

TATRAN Ždírec n.D. - Rozsochatec  0 - 2 (0 - 0)

 

Branky Rozsochatec: 63´ D. Křivohlavý, 87´ J. Bílek

ŽK: 68´ M. Kysilko, 90´ T. Máša, 90´+3´ M. Severýn - 82´ L. Chlubný

Rozhodčí: T. Sýkora, M. Bohuněk, J. Mošner

Delegát: L. Švarc

Sestava TATRAN Ždírecn.D.:  M: Severýn - T. Máša, M. Kysilko, P. Beran, L. Marek(62´ M. Vomela), D. Dvořák, L. Dočekal(76´ A. Dubský), J. Tlustý, J. Zahradník, P. Fajt(67´ D. Bříza), L. Malínský

Sestava Rozsochatec: K. Peňáz - M. Šimek, R. Venc, V. Brož, D. Meloun, D. Dundáček, D. Křivohlavý(79´ L. Chlubný,90´ J. Fiala), D. Pelikán, L. Plodík(58´ M. Dočkal), J. Bílek, M. Venc

Tabulka 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 Antonínův Důl 6 4 2 0 23:7 14
2 ROZSOCHATEC 6 4 1 1 17:14 13
3 Lípa 6 4 1 1 10:8 13
4 Nový Rychnov 6 4 0 2 16:9 12
5 Černíč 6 3 1 2 19:9 10
6 Lučice 6 3 1 2 14:10 10
7 Pohled 6 3 0 3 13:13 9
8 Chotěboř B 6 3 0 3 13:16 9
9 Havlíčkův Brod C 6 2 2 2 17:17 8
10 Havlíčkova Borová 6 2 1 3 6:15 7
11 Tis 6 1 3 2 10:11 6
12 Šmolovy 6 1 0 5 11:20 3
13 Ždírec nad Doubravou B        6 0       2      4     6:14        2         
14 HABRY 6 0 2 4 8:20 2

 

Novinky

TATRAN Ždírec nad Doubravou - START Brno

11.10.2021 Neděle 17.10.2021, zač. zápasu ve 14:30 hod. více...

Víkendové zápasy 16. a 17. října

11.10.2021 Mladší a starší přípravky, TATRAN - Štoky, Přibyslav - sobota 16.10.2021, 9:00 hod. Dorost TATRAN - SK Bystřice n.P., neděle 17.10.2021, 11:30 hod. více...

Víkendové zápasy 9. a 10. října, mužstva TATRAN "B" a "C"

5.10.2021 Stadion Na Kopaninách: Sobota 9.10., 15:00 hod.: TATRAN C - TJ Sokol Rozsochatec Neděle 10.10., 15:00 hod.: TATRAN B - TJ Sokol Havlíčkova Borová více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SK Bystřice nad Pernštejnem

1.10.2021 Divize D, neděle 3. října 2021, zač. 15:00 hod. stadion Na Kopaninách více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.