2.9.2018, Pleva

 

TATRAN Ždírec n.D. - Pohled  2 - 4 (0 - 3)

 

Branky: 50´ D. Bříza, 90´ D. Dvořák - 21´ L. Hospodka, 39´ J. Eis, 41´ P. Slanař, 62´ J. Hospodka

ČK: 75´ J. Tlustý

Rozhodčí: O. Půlpán, J. Havránek, L. Culka

Sestava TATRAN Ždírec n.D.: M. Severýn - T. Máša, M. Kysilko, P. Beran(77´ M. Vomela), L. Marek(46´ D. Bříza), L. Dočekal, Jiří Matějka(46´ D. Bříza), Jan Matějka, J. Zahradník(28´ P. Fajt), L. Malínský, J. Tlustý

Sestava Pohled: J.Růžička - Martin Sobotka, J. Eis, J. Hospodka(88´ L. Venc), L. Hospodka, J. Moučka(63´ Michal Sobotka), M. Drlík(75´ J. Miřátský), P. Slanař, T. Šnobl(81´ L. Šikner), P. Siebenburger, M. Krpálek

Tabulka 

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 Nový Rychnov 4 4 0 0 14:4 12
2 Lípa 4 3 0 1 8:7 9
3 Antonínův Důl 4 2 2 0 13:6 8
4 Černíč 4 2 1 1 15:6 7
5 Havlíčkův Brod C 4 2 1 1 14:12 7
6 ROZSOCHATEC 4 2 1 1 12:13 7
7 Pohled 4 2 0 2 11:11 6
8 Havlíčkova Borová 4 2 0 2 5:7 6
9 Tis 4 1 2 1 7:6 5
10 Lučice 4 1 1 2 6:10 4
11 Chotěboř B 4 1 0 3 8:14 3
12 Ždírec nad Doubravou B     4             5:9                   
13 HABRY 4 0 2 2 6:12 2
14 Šmolovy 4 0 0 4 4:11 0

 

 

Novinky

TATRAN Ždírec nad Doubravou - START Brno

11.10.2021 Neděle 17.10.2021, zač. zápasu ve 14:30 hod. více...

Víkendové zápasy 16. a 17. října

11.10.2021 Mladší a starší přípravky, TATRAN - Štoky, Přibyslav - sobota 16.10.2021, 9:00 hod. Dorost TATRAN - SK Bystřice n.P., neděle 17.10.2021, 11:30 hod. více...

Víkendové zápasy 9. a 10. října, mužstva TATRAN "B" a "C"

5.10.2021 Stadion Na Kopaninách: Sobota 9.10., 15:00 hod.: TATRAN C - TJ Sokol Rozsochatec Neděle 10.10., 15:00 hod.: TATRAN B - TJ Sokol Havlíčkova Borová více...

TATRAN Ždírec nad Doubravou - SK Bystřice nad Pernštejnem

1.10.2021 Divize D, neděle 3. října 2021, zač. 15:00 hod. stadion Na Kopaninách více...
  • CetlCargo s.r.o.
  • FORTUNA
  • Bowling Bar Ždírec
  • NIMIRU s.r.o.
  • BIOMAC s.r.o. Ždírec nad Doubravou
  • Město Ždírec nad Doubravou
  • Stavitelství Martin Štěpánek
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
  • TIPSPORT BAR
  • Jan Matějka - autodoprava - zemní práce
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • WOOD - METAL s.r.o.
  • Czech LANA, s.r.o.
  • Zemědělská a.s. Krucemburk
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
  • Harcross s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • WOLF SYSTEM spol. s r.o.
  • HRASTNIK s.r.o.
  • OK COMP s.r.o.
  • Extruindustrie s.r.o.