Okrouhlice - TATRAN ,,B“  3:3 ( 1:0 )

Sestava: Vymetal – Polánský, Němec, Pleva, Marek  – Beran ( 45. Novák ), Matějka Jan ( 87. Kolář ), Matějka Jiří, Zahradník – Máša ( 75. Štěrba ), Tlustý.

ŽK: Máša, Polánský

Góly: Novák 2x, Němec

Domácí vstoupili do utkání, jak nejlépe mohli, když už ve 4. minutě po rohovém kopu si dal vlastní gól Beran. Zbytek poločasu převzali otěže zápasu hosté, kteří si, ale nevytvořili pořádnou větší šanci, jen průnik Tlustého volal po gólu. Domácí byli velice aktivní v brejcích, které buďto špatně zakončili nebo je vyřešila obrana v čele s Vymetalem v bráně.

Hned po změně stran v 48. minutě po rohovém kopu se nejlépe v malé vápně orientoval sváteční střelec Němec a srovnal na 1:1.  Bohužel skoro z protiútoku domácí opět vedli 2:1. Jako dobrý tah trenéra se ukázalo střídání Nováka. V 54. minutě vypálil na branku z dálky Jan Matějka, brankářovi domácích vypadl balon a Novák už měl ve skrumáži ulehčenou práci – 2:2. Hosté dokonce v 66. minutě šli do vedení opět po chybě brankáře, kdy po centru Matějky hlavou zavěsil Novák 2:3. Bohužel v 73. minutě po úniku z pravé strany domácí srovnali. Tlak hostů proti deseti domácím hráčům ( v 75. minutě dostal domácí hráč červenou karu ) už gól nepřinesl.

Ohlasy k zápasu

Jiří Matějka, hráč Okrouhlice:

„Byla to vyrovnaná partie. My jsme v prvním poločase nedali ještě další tři šance. My jsme ve druhém poločase museli stále dotahovat. Po vyloučení jsme ještě mohli rozhodnout.“

Miroslav Švanda, trenér Ždírce:

„Dát tři góly venku a remizovat?... Herně jsme byli lepší. S bodem asi spokojenost, ale škoda.“

Nejlepší hráči hostů: Novák Tomáš, Tlustý Jakub, Matějka Jan