Rozsochatec - TATRAN ,,B“  3:3 ( 2:2 )

Sestava: Fousek – Polánský, Němec, Pleva ( 80. Kolář ), Beran ( 53. Sýkora )  – Štěrba ( 45. Fajt ), Matějka Jan, Tlustý, Zahradník – Malínský, Máša.

Rozhodčí: Čejka – Kutil, Staněk

ŽK: Beran, Máša, Fousek

Začátek zápasu byl pro hosty katastrofální. V páté minutě domácí zvyšovali už na 2:0. To paradoxně nakoplo hosty, kteří převzali otěže zápasu. Nejprve ve 13. minutě krásnou dalekonosnou střelou snížil Tlustý. Ve 29. minutě přišla nejhezčí akce zápasu, kdy po centru Zahradníka vyrovnal nůžkami Malínský. Ještě jednu šanci v prvním poločase měl Malínský, ale s vyběhnuvším brankáře přeloboval i branku.

Druhý poločas začal z obou stran opatrně. V 61. minutě po dalším výborném centru Zahradníka poslal hosty do vedení Jan Matějka, který gólem oslavil narození dcery Elišky. Za pět minut se ocitli tři domácí hráči za hostující obranou, z nepochopitelných důvodů pomezní rozhodčí neodmával ofsajd a domácí zápas vyrovnali. Hosté opět mohli skórovat, ale z Mášovou střelou si brankář poradil. Poslední šanci zápasu si vypracovali domácí, ale skvělým zákrokem ji zmařil Fousek.

Ohlasy k zápasu

Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Myslím, že remíza byla zasloužená. Na začátku to vypadalo, na jednoznačný průběh, ale pak se to otočilo. Všechny branky padly ze hry, tak se musel fotbal líbit.“

Miroslav Švanda, trenér Ždírce B: „Začátek byl pro nás katastrofální. Pak se to naštěstí srovnalo a podařilo se nám i jít do vedení. Jenže pak jsme z nepochopitelných důvodů dostali z třímetrového ofsajdu vyrovnávací gól. Nepochopitelné. Ve finále ale byla remíza asi spravedlivá. Ze ždírecké stránky to byl opravdu kvalitní zápas. Skvělé výkony předvedli dorostenci Fajt a Sýkora.

Nejlepší hráč: Jan Matějka