31.10.2014, Pleva

TATRAN ,,B“ - ŠLAPANOV 4:1 ( 3:1 )

góly: Tlustý, Malínský, Matějka Jiří, Slavík

Sestava: Vymetal – Máša, Bříza, Němec, Beran – Marek ( 57. Dostál ), Matějka Jiří, Tlustý ( 45. Jan Matějka ), Zahradník ( 80. Novák ) – Malínský, Slavík.

V posledním podzimním domácím zápase začali domácí tlakem. Bohužel ve 12. minutě po chybě Marka na půlce hřiště hosté po brejku otevřeli skóre. Naštěstí ihned z následující šance po úniku Malínského vyrovnal Tlustý. Ve 30. minutě z rohu obrátil stav ve prospěch domácích  Malínský – 2:1.  Ve 33. minutě vybojoval míč Slavík a po jeho nahrávce zvyšoval technickou střelou Jiří Matějka už na 3:1. Na konci poločasu zahrozili hosté, ale Vymetal jejich tvrdou střelu zlikvidoval.

Druhý poločas začali lépe hosté, ale opět Vymetal situaci vyřešil. V 60. minutě po levé straně opět utekl Zahradník a naservíroval míč na penaltu Slavíkovi, který trefil bohužel jenom brankáře. Z téhož místa se neprosadil v 65. minutě Máša. Z dálky zkoušel štěstí Dostál, ale brankář hostí byl pozorný. Až v 78. minutě si spolupráci zopakovali Zahradník se Slavíkem a nejlepší hráč na hřišti zvýšil na konečných 4:1.