23.10.2014, Pleva

STARÉ RANSKO - TATRAN ,,B“ - 2:4 ( 1:0 )

Sestava: Vymetal – Beran, Bříza, Němec, Plíšek(80´Novák) – Novotný, Matějka Jiří, Tlustý(75´Jan Matějka), Máša – Malínský(88´Kratochvíl), Zahradník

Branky: Jiří Matějka 2x, Tlustý, Malínský

Po sérii nevydařených utkání našeho týmu jsme odjeli na derby do Starého Ranska. Po začátečním oťukávání soupeřů měl první vážnější šanci po individuálním průniku Novotný, který ve 24. minutě z malého vápna netrefil domácí branku. Ve 28. minutě se do další šance dostal Tlustý, ale také špatně zakončil. Ve 32. minutě po špatné rozehrávce šli domácí do vedení – 1:0. Před koncem poločasu ještě ohrozil domácí branku Tlustý, ale bohužel bez efektu.Druhý poločas začali hosté tlakem, který nejdříve vyústil pokutovým kopem, po faulu na ,,papírka“, který proměnil Jirka Matějka. Poté v 51. minutě po přihrávce Zahradníka otočil stav Malínský. V 71. minutě převahu hostů potvrdil hlavičkou opět Jirka Matějka. V 73. minutě navýšil vedení Tlustý už na 1:4. Drobnou chybu hostů bohužel v 79. minutě ztrestali a snížili na konečných 2:4.

Pochvalu zaslouží celý tým Tatranu, ve kterém vynikala obrana.