16.10.2014, Pleva

KOŽLÍ - TATRAN ,,B“ 2:0 ( 1:0 )

Sestava: Vymetal – Málek, Kratochvíl ( 45. Novák ), Pleva, Beran – Tlustý, Matějka Jiří, Němec ( 45. Matějka Jan ), Máša – Bříza, Ondráček ( 70. Sýkora ).

V Kožlí sehráli naši hráči úplně stejné nepovedené dva poločasy. Začátek zápasu vyšel lépe hostů, kdy zahrozili nejprve ve 3.minutě z přímého kopu, poté po rohu Máši měli opět šanci. V 9. minutě to zkoušek z dálky Pleva, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. Ve 20. minutě zahrozil z přímáku Tlustý. Od 25. minuty převzali otěže zápasu domácí a rychlými útoky provětrávali obranu hostů. Ve 32. minutě po jenom z nich šel na Vymetala domácí útočník úplně osamocený, Vymetal jeho pokus vyrazil, ale z následné dorážky osamocený hráč pohodlně skóroval.

Druhý poločas poločas začal stejně jako první mírným náporem hostů, ale bez gólového efektu. Největší šanci, kterou si hosté vypracovali zakončil Bříza mimo branku po přímáku Máši. Pak už začali hosté už jen komunikovat s rozhodčími, čímž jejich hra úplně upadla. Z posledního brejku domácích v 85.minutě, které do něho vyslal nechtěně rozhodčí, domácí  zvýšili na 2:0.

V týmu se nedařilo nikomu a hru velice ovlivnila nedisciplinovanost hostů ( 7 žlutých karet ).