TATRAN ,,B“ - ROZSOCHATEC 4:1 ( 1:0 )

Góly: vlastní, Klimeš 2x, Tlustý

Sestava: Vymetal – Málek, Kratochvíl, Pleva, Beran – Zahradník ( 81. Marek ), Matějka Jiří, Tlustý ( 78. Němec ), Máša - Malinský, Klimeš ( 58. Novák ).

Rozhodčí: Neuvirth ( Okrouhlice ) - Beránek ( Okrouhlice ), Krulík ( Chotěboř )

Další domácí utkání béčka se odehrálo z důvodu špatného počasí opět na vedlejší ploše, která domácím zatím perfektně vyhovuje. Začátek utkání byl z obou stran opatrný a oba soupeři ohrožovali brankáře pouze nepřesnými střelami ( Malínský, Matějka, Zahradník ). Ve 20. minutě měli domácí možnost zahrání trestného kopu z hranice velkého vápna, ale branku neohrozili. Za dvě minuty měli stejnou možnost hosté, ale oni neskórovali. Gólový moment přišel ve 36. minutě, kdy Klimeš prokličkoval celým velkým vápnem a hostující obránce ve snaze ukopnout balon trefil vlastní branku. Těsně před přestávkou ještě zahrozili domácí, kdy po centru Máši bohužel špatně zakončil Tlustý.

Druhý poločas začal pro domácí rohovým kopem, po kterém skóroval Klimeš. Výborný výkon zakončil po nahrávce Zahradníka gólovou střelou Klimeš v 56. minutě – 3:0. V 60. minutě ohrozil z trestného kopu hostujícího brankáře Tlustý. V 77. minutě po samostatném úniku zvyšoval už na 4:0 Tlustý. Na konci utkání zatlačili hosté domácí na vlastní polovinu. Všechny jejich šance končili u obránců nebo dobře chytajícího Vymetala. Vrcholem jeho výkonu byla chycená penalta ( již druhá v řadě ) po ruce Málka. Čisté konto bohužel neudržel a v 90. minutě hosté snížili na konečných 4:1.

Za bojovný výkon na velmi těžkém terénu zaslouží pochvalu celý tým. V obrané čtveřici domácího týmu předvedl spolehlivý výkon Kratochvíl.

Trenér: Miroslav Švanda