26.8.2014, Pleva

GOLČŮV JENÍKOV - TATRAN ,,B“ 2:1 ( 1:0 )

Gól: Beran

Sestava: Fousek – Polánský, Bříza, Pleva, Málek – Zahradník ( 88. Štěrba ), Matějka Jiří, Němec ( 85. Ondráček ), Dostál, Máša - Beran ( 60. Novák ).

Utkání hosté začali velice vlažně a dovolili domácím menší tlak, který vyústil, po špatné nahrávce ve středu hřiště v brejk, ve kterém domácí útočník šel sám na Fouska, kterého napoprvé naštěstí nepřekonal a napodruhé za něho zaskočil dobíhající Bříza. Ve 27. minutě po centru z pravé strany přeletěl míč celou obranu až na Málka, kterému po špatném odskoku skončil na ruce a rozhodčí nařídil pokutový kop – 1:0. Hosté se v prvním poločase do šance dostavili jen sporadicky, domácího brankáře vůbec neprověřili. Po rohovém kopu hostů ve vápně zahrál domácí hráč také rukou, ale toho si bohužel rozhodčí nevšiml.

Po přestávce hosté zvýšili tempo hry a už v 51. minutě po pravé straně zatáhl míč Zahradník a přesným centrem našel nabíhajícího Berana, který domácího brankáře nadvakrát překonal. Hosté se nadále snažili o kombinační hru, která ale končila na hranici vápna. Z toho těžili domácí, kteří podnikali rychlé brejky. První z nich řešil Bříza jen za cenu žluté karty, při druhém exceloval opět Fousek. V 80. minutě se k trestnému kopu postavil Máša a přesný míčem našel na přední tyči Matějku, který bohužel ze dvou metrů přestřelil. V 86. minutě domácí po náběhu z pravé strany nacentrovali přesně před branku, kde domácí hráč míč pouze dorazil a strhl vítězství na stranu domácích.

Zápasu by určitě více slušela remíza. Mužstvo podalo dobrý výkon, ale všechny převyšoval dorostenecký brankář Fousek.

Trenér: Miroslav Švanda