25.8.2014, Pleva

DLOUHÁ VES - TATRAN ,,B“ 3:3 ( 1:1 )

Góly: Bříza 2x, Máša

Sestava: Vymetal – Polánský, Pleva, Kratochvíl, Málek – Máša, Tlustý, Novák ( 45. Němec ), Matějka Jiří, Zahradník ( 60. Marek ) – Bříza ( 85. Ondráček ).

První poločas začal tlakem Tatranu, který si vytvářel slibné šance, ale bohužel se nedařilo přesně zakončit. Až ve 18. minutě na přesný centr Matějky na zadní tyč naběhl Máša a otevřel skóre zápasu. Poté se hosté zatáhli na vlastní polovinu, přestali kombinovat a pouze nakopávali míč. Toho využili domácí a po rohovém kopu srovnali výsledek. V poslední minutě prvního poločasu poslal Pleva hlavičkou domácího útočníka na Vymetala, ale ten s přispěním Polánského gólu zabránil.

Druhý poločas začal náporem domácích a v 58. minutě otočili výsledek ve svůj prospěch.  Dvě minuty na to na trestný kop z půlky hřiště naběhl Bříza a hlavou srovnal na 2:2. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a domácí po trestném kopu opět získali vedení. Tlak Tatranu v závěru utkání dokonal po nahrávce Tlustého opět střelec Bříza a srovnal na konečných 3:3.

Hosté si za bojovnost bod určitě zasloužili. Mezi nejlepší hráče patřil střelci Bříza a Máša.

Trenér: Miroslav Švanda