TATRAN ,,B“ - TJ SOKOL HERÁLEC 3:2 ( 1:1 )

Góly: vlastní, Malínský, Dostál

Sestava: Vymetal – Polánský, Kratochvíl, Pleva, Máša – Zahradník ( 78. Marek ), Matějka Jiří, Tlustý, Dostál - Malinský ( 85. Beran ), Bříza ( 70. Novák ).

Rozhodčí: Čejka ( Leština ) - Kutil ( Hlinsko ), Bohuněk ( Golčův Jeníkov )

Začátek prvního zápasu na domácím trávníku se béčku dařilo a soupeře hrajícího ještě nedávno krajský přebor přehrávalo. Už v šesté minutě utkání utekl po levé straně všem Zahradník a jeho prudký centr si srazil hostující obránce do vlastní sítě. V půlce prvního poločasu převzali otěže zápasu hosté a domácí zatlačili. Domácí obrana pracovala vzorně a hosty do vážnější šance nepustila.
Do druhého poločasu vlétli hosté stejně jako domácí do prvního a v 50. minutě po standartní situaci vyrovnali na 1:1. To domácí nakoplo a začali předvádět kombinační hru jejíž vyústěním byla v 53. minutě akce, kterou po přihrávce Plevy zakončil z levé strany na zadní tyč přesnou střelou Dostál. V 58. minutě po další kombinační akci zamotal tři hostující obránce včetně brankáře Malínský a zvýšil na 3:1. V 65. minutě domácí špatně rozehráli rohový kop a následný brejk musel hasit Tlustý a uviděl červenou kartu. Přesilovku hosté okamžitě využili a snížili na 3:2. Do konce utkání hosté zatlačili domácí na vlastní polovinu, ale srovnat se jim už nepodařilo.

Za bojovný výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo včetně náhradníků, kteří velmi oživili hru svým příchodem.

Trenér: Miroslav Švanda