Sestava: Vymetal – Polánský ( 60. Marek ), Pleva, Novák, Málek – Tlustý, Havlíček, Beran ( 45. Matějka Jiří ), Matějka Jan ( 80. Kratochvíl ) Plíšek ( 45. Klimeš ) – Malinský ( 75. Ondráček ).

Góly: Malinský, Havlíček 2x, Klimeš, Ondráček, Matějka Jiří

ŽK: Havlíček, Klimeš

Rozhodčí: Čejka ( Leština ), Kutil ( Hlinsko ), Mošner ( Nové Veselí ).

První čtvrthodinku se oba týmy pouze rozkoukávali. První vážnou akci měli hosté, když překopli domácí obranu a Lukačina sám před Vymetalem selhal a přestřelil branku. Poté již začali úřadovat domácí a po úniku Malinského z pravé strany otevřel skóre střelou z penalty Havlíček – 1:0. V 35. minutě chytrým dloubáčkem našel Tlustý Plíška a ten přesným centrem vyzval ke skórování Malinského – 2:0.

Druhý poločas začal náporem domácích z pravé strany, kde nastoupil rychlý Klimeš a svými centry zásoboval spoluhráče. V 55. minutě zápasu po krásné kombinační akci zvyšoval už na tři nula po nahrávce Tlustého opět Havlíček. Na 4:0 zvýšil po nahrávce bráchy střelou z vápna Matějka Jiří. Poté se prezentoval křižnou střelou Klimeš – 5:0. Skóre uzavřel v 85. minutě po sprintu Klimeše přes půlku hřiště a přesném centru hlavou Ondráček.

Domácí se prezentovali pěknou kombinační hrou a doma letos poprvé vyhráli ( třikrát remizovali ). Mezi nejlepší hráče patřili Málek, Havlíček a ve druhém poločase Klimeš.

Trenér: Miroslav Švanda