Okrouhlice - TATRAN ,,B“ 1:2 ( 0:1 )

Góly: Tlustý, Ondráček

Sestava: Vymetal – Polánský, Kratochvíl, Matějka Jiří ( 48. Ondráček ), Máša – Zahradník ( 85. Sýkora ), Beran, Novák ( 90 Málek ), Matějka Jan, Tlustý - Malinský ( 55. Marek ).

Rozhodčí: Čejka ( Leština ), Bílek, Švarc ( Světlá nad Sázavou )

Oslabené béčko odjelo do Okrouhlice s velmi omlazeným týmem ( v utkání nastoupili tři dorostenci ), který ve 48. minutě ještě z důvodu zranění kolena musel opustil Jirka Matějka. Celý první poločas domácí hosty jasně přehrávali a nebýt brankáře Vymetala, který se v letošní sezoně představil poprvé mohlo na ukazateli svítit skóre 5:0. Naštěstí ve 31. minutě po rychlé přímočaré akci Malínský nahrál Tlustému a ten při samostatném úniku mazácky přelstil domácího brankáře.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako poločas první a domácí byli opět fotbalovějším týmem. Domácí překvapila opět ojedinělá akce, kdy Jan Matějka poslal přesný centr na hlavu Ondráčka, který zvýšil na 2:0. V 71. minutě snížil domácí Janda, ale hosté v čele s Tomášem Vymetala už domácím více nedovolili.

V utkání, kde byla převaha Okrouhlice znatelná, rozhodla velká bojovnost hostujícího týmu. V perfektně bojujícím týmu převyšovali svými výkony Vymetal a Polánský.

Trenér: Miroslav Švanda