Lípa ,,B“ - TATRAN ,,B“ 1:3 ( 0:2 )

Góly: Tlustý, Malinský, Pleva

Sestava: Semelka – Polánský, Kratochvíl, Pleva, Beran – Zahradník ( 75. Marek ), Matějka Jiří, Havlíček Josef ( 90. Sýkora ), Tlustý ( 70. Novák ) Matějka Jan ( 84. Ondráček ) - Malinský ( 60. Málek ).

Rozhodčí: Muzikář, Bílek ( Světlá nad Sázavou ), Neuvirt ( Okrouhlice )

První mistrovský zápas jarní sezony se béčku povedl na výbornou. Hosté byli celý zápas aktivnější. Ve 24. minutě minutě zápasu utekl po levé straně Havlíček a krásným centrem vybídl Malínského ke skórování, který ve skluzu míč napálil za záda Exnera – 0:1. Jedinou jedovatou střelu domácích v prvním poločase vyrazil Semelka na roh. Ve 30. minutě po nahrávce Jiřího Matějky šel Tlustý sám na  brankáře a za přispění domácího stopera dopravil míč do sítě – 0:2. Poločas uzavřel dalekonosnou střelou těsně mimo Havlíček.

Druhý poločas začali hosté opět aktivně a Jan Matějka vystrašil z dálky Exnera. Po-té mohl ještě v nadějné pozici střílet Zahradník, ale začal kličkovat a míč ztratil. V 60. minutě utkání po rozehraném rohovém kopu našel Jan Matějka na zadní tyči bráchu Jirku, který hlavou vrátil na úplně volného Plevu, který už měl jednouduchou práci vsítil gól – 0:3. V 64. minutě lehce zdramatizoval zápas rozhodčí, když odpískal vymyšlenou ruku Polánského a domácí z pokutového kopu snížili na 1:3. Dramatickou koncovku béčko TATRANU nedovolilo a v klidu dohrálo zápas pod svojí kontrolou.

Celý tým zahrál perfektní zápas v němž vynikali v obraně hrající Kratochvíl a neúnavný Jan Matějka.

Trenér: Miroslav Švanda