TATRAN Ždírec nad Doubravou - FC Vysočina Jihlava "B" 1:3

8.8.2022, Jan Martinec

Branky

59. J. Novotný - 16. M. Tall , 46. J. Vítek , 92. I. Christodoulou

Hosté po půli vedli
Ždírečtí chtěli navázat na povedené jaro i letní přípravu, ale vstup do divize jim nevyšel. V 16. minutě domácí při rozehrávce zbytečně ztratili míč, Tall si pohrál s domácí obranou a přesně zakončil - 0:1. V závěru prvního poločasu hosté přidali druhou branku. K míči se na polovině hřiště dostal Vítek, proběhl středem domácí obrany a sólo zakončil střelou do sítě - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali
Po hodině hry se z branky radovali i domácí. Rohový kop poslal přímo za záda Soukupa Jan Novotný - 1:2. Srovnat mohl Šrámek, ale z malého vápna se střelecky neprosadil. Domácí hráli v závěru na velké riziko a nakonec ještě jednou inkasovali, když míč do prázdné brány dovedl Christodoulou - 1:3.

Ohlasy k zápasu

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Michal Votava (trenér): Myslím, že jsme si za náš výkon alespoň bod zasloužili. Kromě koncovky, která nás tentokrát stála lepší výsledek, totiž nemám klukům moc co vytknout.

FC Vysočina Jihlava B
FC Vysočina Jihlava (web): Návrat do Divize D týmu kouče Kamila Průši vyšel na výbornou, když v krajském derby porazil Tatran Ždírec nad Doubravou 1:3 (0:2). Jihlavské branky vstřelili Mame Alassane Tall, Jan Vítek a v nastaveném čase Christodoulou Irodotos

M. Vlček [-] - P. Novotný [-] - M. Vopršal [-] - L. Mrázek [-] , J. Fikar [-] , J. Veselský [-] , P. Pátek [-] (46. L. Netolický [-] ) , P. Klimeš [-] (46. O. Pavlas [-] ) , J. Šrámek [-] , J. Novotný [-] , J. Málek [-] (80. D. Pelikán [-] )

zdroj: fotbalunas