Tatran Ždírec n.D. – FC Čáslavice – Sádek   5 : 1 ( 3 : 0 )

Sestava : Pometlo – Votava, Kolouch, Plíšek, Kysilko – Pátek (76.min. Slavík), Čalkovský,

Novotný (90.min. Bříza) ,Fikar – Malinský (46.min. Klimeš), Mrázek

Rozhodčí : Machač – Holub,Škorpík     Bez ŽK               Diváků 160

K zápasu o „povinné“body nastoupili domácí bez Smejkala (dovolená), Štukhejla(zranění) a se střelecky se trápícím Klimešem jen na lavičce. Trávník byl notně poznamenán sobotní průtrží mračen a hráči se od začátku bořili po kotníky do měkkého terénu. Hned v úvodu se nákop Koloucha dostal k Mrázkovi, ten postupoval zprava sám na brankáře, ale při pokusu o kličku uklouzl. Ve 3.min. zpracoval bek hostí míč na penaltě Fikarovi a ten pálil jen do golmana. Do třetice se domácí dočkali, u dlouhého nákopu byl Čalkovský dříve než brankář a špičkou kopačky míč prodloužil do sítě 1:0. V 16.min. se dostal do vápna Pátek a podél brankáře zvýšil na 2:0. Potom tempo hry upadlo, hráčům chyběl pohyb a na těžkém terénu hráli  domácí zbytečně komplikovaně a nepřesně. Jejich chyby v rozehrávce, však v první půli neškodní hosté, nevyužili. A tak přišlo navýšení náskoku,v 31.min. Fikar zahrával přímý kop a brankář Roudenský si jeho centr srazil do sítě 3:0. Pět minut před půlí mohlo uhodit na druhé straně, Votava však včasným skluzem zabránil jistému gólu. V 45.min. pálil tvrdě Pátek, Roudenský jeho projektil vyrazil a dorážka Malinského šla nad. Ve druhé půli upadla hra domácích do podprůměru a hosté začali vystrkovat růžky. V 64.min. po skrumáži ve vápně výborně zasáhl Pometlo. Za dvě minuty špatně pokryl svůj prostor Kysilko a Čermák snížil na 3 : 1. Domácí znervózněli a v 72.min. je opět musel podržet Pometlo. Naštěstí trenérovi domácích vyšlo střídání, Klimeš v 76.min. překonal ofsajdovou past, přihrál před prázdnou bránu a matador Slavík přetavil svůj první dotek s balónem v gól 4:1. To otupilo hostující odpor a domácí kontrolovali hru. Po chybném vyhození hostujícího brankáře to zkoušel chytře zdálky Fikar a minul jen o centimetry. Definitivní podobu     výsledku dal po sražení Klimeše z penalty Novotný 5:1. Hra domácích měla tentokrát k ideálu daleko, naopak se rapidně zlepšila střelecká produktivita. Teď nás čeká prubířský kámen v podobě dvou venkovních utkání v Chotěboři a ve Stáji s  Polnou a potom domácí šlágr se suveréním Herálcem.