SVĚTLÁ N. S. – ŽDÍREC "A" 3:4

19.8.2013, Zdeněk Pleva

Asi těžko mohl někdo předpokládal tolik gólů v mači Světlé se Ždírcem. Ždírec začal aktivněji a trochu se štěstím padla první branka. Dvořák neuhlídal Novotného a ten přímo z rohu nepovedeným centrem zatočil balón na Janotu, který ho chtěl vytečovat nad, ale srazil si ho za záda 0:1. V 16. minutě se po asistenci Rezka, podařilo Pohnětalovi střelou z úhlu vyrovnat 1:1. Posléze nebezpečný roh Čalkovského, hlavičkoval Novotný nad. Ve 25. minutě po Nádějeho trestném kopu se spoluprácí Štrose, poslal naprosto osamocený Křikava hlavou Světlou do vedení 2:1. Euforie z vedení domácím netrvala dlouho. Ve 33. minutě úplně osamocený Čalkovský vyslal s přehledem do vápna Pátka a ten nasadil bezmocnému Janotovi jesle 2:2. Ve 37. minutě dostali spoluhráči Janotu opět do úzkých. A jeho nepodařený výkop mířil na Klimeše, který zpětnou střelou vrátil Ždírci vedoucí pozici 2:3. O pár minut později se dostal ke slovu opět nepohlídaný Novotný když zužitkoval zpětnou přihrávku od Pátka umístěnou střelou k tyči 2:4.. Ve druhém dějství hosté polevili a spoléhali na brejky. Toho Světlá využila a upravila skóre na 3:4. V 59. minutě gólman Veselý pozdě zareagoval a Křikava se nemýlil 3:4. Nakonec si,ale Ždírec si tři body pohlídal.

Góly: 16. Pohnětal, 25. a 59. Křikava – 8. a 40. Novotný, 33. Pátek, 37. Klimeš. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 4:1. Diváci: 350. Poločas: 2:4.

Ždírec: Veselý – Plíšek, Klupka, Štukhejl (91. Matějka), Kysilko – Čalkovský, Kolouch, Klimeš (85. Pazderka), Pátek (79. Dvořák) – Smejkal, Novotný.

Nejlepší hráči: Novotný, Klimeš.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Ždírec nad D. 2 2 0 0 8: 3 6   ( 3)

2. Humpolec 2 2 0 0 5: 1 6   ( 3)

3. Havl. Brod 2 2 0 0 4: 0 6   ( 0)

4. Náměšť n.O.-Vícenice 2 2 0 0 8: 5 6   ( 3)

5. Sapeli Polná 2 1 0 1 7: 5 3   ( 0)

6. Jemnicko 2 1 0 1 6: 4 3   ( 0)

7. M. Budějovice 2 1 0 1 3: 2 3   ( 0)

8. Velká Bíteš 2 1 0 1 2: 1 3   ( 0)

9. Jaroměřice n.R. 2 1 0 1 4: 5 3   ( 0)

10. Přibyslav 2 1 0 1 3: 4 3   ( 0)

11. Okříšky 2 1 0 1 1: 2 3   ( 0)

12. Světlá n.S. 2 0 1 1 4: 5 1   ( -2)

13. Chotěboř 2 0 1 1 1: 3 1   ( -2)

14. Žirovnice 2 0 0 2 2: 5 0   ( -3)

15. Pacov 2 0 0 2 0: 6 0   ( -3)

16. Čáslavice-Sádek 2 0 0 2 3: 10 0   ( 0)

NÁSLEDUJÍCÍ KOLO

Ždírec nad D. Havl. Brod 25.08. 16:30 NE

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...