9.6.2008, Zdeněk Pleva
Ledeč „B“ - Ždírec „B“ 0 : 2 ( 0 : 1)

Sestava : Benc - Plíšek, Havelka, Pleva, Polánský - Bílek (80.min. Krupička), Matějka Jiří, Matějka Jan, Bříza - Sklenář, Veselský.

Diváků : 50 ŽK : 1 : 1

Tým s nejlepší obranou v soutěži, rezerva Ledče, to byla další překážka v cestě za vytouženým postupem. Jelikož z různých důvodů absentovali Zrzavý, Semelka, Chalupa, Červinka a „áčko“se potýká se zraněními odjelo nás pouhých třináct.První šanci jsme si vypracovali ve 2.min., ale Veselského střelu pod břevno vyrazil Habásko na roh. Potom převzali iniciativu domácí a hosté se zmohli jen na odkopy. V 7.min. po chybě středu obrany vystřelil tvrdě útočník domácích, Benc však předvedl fantastický zákrok. Ve 13.min. se hosté vymanili z tlaku, po rychlém protiútoku přišel faul na hranici vápna, ale Jirka Matějka trefil pouze břevno. Domácí však dále pokračovali v tlaku a hosté se spoléhali na rychlé protiútoky vedené většinou Sklenářem. Mezi 20. - 25.min. měli domácí dvě nebezpečné standartní situace, ale hostující obránci šance ve spolupráci s výborným Bencem odvraceli. Ve 32.min.po rohu Jana Matějky promáchl Habásko, ale Jirka Matějka netrefil odkrytou branku. V těchto chvílích hosté konečně vyrovnali hru a dostavali se častěji na polovinu domácích. Za aktivitu byli odměněni tři minuty před pauzou, kdy po levé straně unikl Sklenář a přesnou přihrávkou našel na penaltě Plevu, který placírkou zavěsil - 1:0. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Po pěti minutách vysunul Jan Matějka Sklenáře, ale ten pálil nad. V 58.min.hlavičkoval Jan Matějka po centru Veselského do náruče domácího brankáře. V 66.min.zahrával z pravé strany přímý kop Jirka Matějka, prudkým přízemním centrem našel na malém vápně Bílka, který v těžké pozici dorazil do brány - 2 : 0. Za pět minut prostrčil Polánský středem obrany míč Janu Matějkovi, ale ten sám před golmanem selhal.Potom začali tlačit také domácí a v 73.min.vyhlavičkoval míč z prázdné brány Bříza a následnou dorážku vyrazil Benc. Deset minut před koncem vznikl po rohu obrovský závar ve vápně hostů, naštěstí míč skončil vedle. Zbytek zápasu se již dohrál bez šancí. V prvním poločase jsme přežili velký tlak domácích, druhý poločas už byl z naší strany kvalitnější. Rozhodlo to, že my jsme své šance využili.Z kolektivu hráčů, který celý poctivě bránil, vynikli Benc, bratři Matějkové a Sklenář.