5.11.2013, Zdeněk Pleva

Úvod patřil domácím. Po sérii trestných kopů nejprve mířil doprostřed branky Jůza a poté hlavičkoval těsně nad Kotrba. V 19. minutě fauloval v pokutovém území Tekal protihráče a z nařízené penalty otevřel skóre Pátek. Okříšky po inkasované brance nesložily zbraně a podnikaly rychlé protiútoky. Ve 26. minutě domácí zahrávali rohový kop, ve vápně zůstal ležet Novotný, ale rozhodčí odpískal pokutový kop, který u hráčů Ždírce rozpoutal velké emoce.  Penaltu proměnil Večeřa. O tři minuty později, ale zvýšil Novotný na 1:2. V 30 minutě spálil téměř stoprocentní šanci Štukhejl. Na konci poločasu se prezentoval krásnou střelou Pátek, ale jeho pokus skončil pouze na pravé tyči Fialovy brány. Po prvním poločase Okříšky přidaly a po šancích Řezáče, Dočekala a Jůzy mohlo být srovnáno. Dočkaly se až v 73. minutě. To se postavil k přímému kopu na hranici velkého vápna Kotrba a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Góly: 26. Večeřa (PK), 73. Kotrba – 19. Pátek (PK), 29. Novotný. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:7. Diváci: 190. Poločas: 1:2.

Ždírec n. D.: Veselý – Pazderka (66. Takács), Klupka, Votava,  Kysilko,  -  Pátek (52. Havlíček), Smejkal, Novotný, Štukhejl - Čalkovský (83. Dvořák), Mareš

Nejlepší hráči: Mareš

Miroslav Plíšek: V prvním poločase jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si několik šancí. Během druhého poločasu Okříšky převzaly iniciativu a dotáhly utkání do remízy. Zápas ovlivnilo zranění Pátka.