15.10.2013, Zdeněk Pleva

Dekora se dostala brzy do vedení, a to velmi lacino. Jeden z polenských obránců totiž po standardce Kysilka přehlavičkoval Krpálka 1:0. Další branka padla ve 37. minutě. Kysilko vybojoval míč, Pátek potom uvolnil Mareše a ten si věděl rady 2:0. Hosté začali v druhém poločase lépe, těžili ze špatné hry Ždírce. Jenže kontaktní gól nedali ani z největší šance, kdy se vyznamenal vyběhnuvší Rezničenko, při dorážce Morkuse potom za něj chytala tyč. Nápor hostí utnula 61. minuta. To Krpálek neudržel střelu Mareše a Pátek zvýšil na 3:0. Brzy nato se ještě podruhé zapsal do střelecké listiny Mareš (využil dobrého presinku Pátka) a pečetil tak konečné skóre na 4:0.

Góly: 9. vlastní, 37. a 67. Mareš, 61. Pátek. Rozhodčí: Šula, ŽK: 3:4. Diváci: 120. Poločas: 2:0.

Ždírec: Rezničenko Takács, Kolouch, Kysilko (70. Klupka), Votava (85. Havlíček) Pátek, Novotný, Čalkovský, Pazderka (75. Zahradník) Klimeš, Mareš (80. Slavík).

Nejlepší hráči: Čalkovský, Kolouch, Mareš.

Příští kolo: Čáslavice-Sádek - Ždírec n. D.