17.9.2013, Zdeněk Pleva

Zápas začali aktivněji domácí, kteří si vytvořili několik gólových šancí, v síti hostů ale neskončily. Budějovice se poprvé výrazněji projevily v 19. minutě, kdy střelou z dálky prověřily pozornost Veselého. V 21. minutě zahrávaly první roh, který sice ždírecká obrana odvrátila, následně se ale balón vrátil zpět a Buďa se nemýlil. O sedm minut později Ždírečtí chybovali v rozehrávce a nabídli soupeři druhou gólovou šanci, kterou tentokrát využil Stehlík. Ve druhé půli soupeř domácí k ničemu nepustil a vedení si uhlídal.

„Sice jsme měli více gólových šancí než soupeř, ale naše úspěšnost byla bohužel nulová," zhodnotil trenér Miroslav Plíšek.

Góly:21. Buďa, 28. Stehlík. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 2:0. Poločas: 0:2. Diváci: 120.

Ždírec n. D.:Veselý Pazderka, Kupka (35. Polanský), Kysilko Plíšek, Štukhejl, Smejkal, Čalkovský, Pátek Klimeš, Dvořák (46. Zahradník).

Nejlepší hráči: Čalkovský, Polanský

Příští kolo: Jaroměřice - Ždírec n. D.