SK Ždírec n.D. „B“ - Sokol Okrouhlice   7 : 1  ( 3 : 1 )

Sestava  : Semelka  - Polánský, Matějka Jiří, Beran, Málek – Zahradník, Havlíček
(46.min.Cimpl),Tlustý,
Pátek L. (84.min.Marek) – Máša (89.min.Němec),  Kratochvíl (71.min.Kolář)

Rozhodčí  : Bělovský      ŽK  2 : 3               ČK  0 : 1             Diváků 50

To byla jízda! Ve 4.kole OP jsme se konečně probrali a odnesl to nováček z Okrouhlice,jehož   dosavadní bilance budila respekt. Začátek utkání byl spíše oťukávací,ale na domácích byla vidět větší vůle po třech bodech. Od desáté minuty jsme převzali otěže zápasu.Ve 12.min.  pronikl středem stopér Matějka, posunul Tlustému do vápna,ale toho vychytal Neuwirth. Za čtyři minuty střílel z přímého kopu Matějka jen do zdi,po kombinaci na pravé straně přišel centr do vápna a Beran se trefil z voleje přesně 1 : 0. V 21. min.po ztrátě hostí u našeho vápna zasprintoval přes půl hřiště Zahradník, vrátil proti noze Polánskému a ten placírkou uklidil míč do sítě 2 : 0. Po minutě po další pěkné kombinaci střílel pohotově Tlustý a brankář výborně zasáhl. Ve 27.min.zahrávali domácí nepřímý kop za řečnění hostů a Tlustý střílel o půl metru nad. Deset minut před pauzou se opět vytáhl Neuwirth proti bombě Máši. Menší komplikace nastala ve 39.min.,kdy hosté důrazně ve středu hřiště vybojovali míč a bezchybně vyřešili  akci dva na jednoho 2  : 1. Klid do našich řad přinesla poslední minuta, když Matějka nastřelil z přímého kopu břevno a pohotový Beran vrátil míč do branky 3 : 1. V poločase musel nuceně střídat Havlíček, ovšem i tak kluci pokračovali v galapředstavení. V 50.min.po akci zprava střílel Kratochvíl jen do středu brány. Po čtyřech minutách se dobře uvolnil na rohu vápna Máša a pálil jen těsně vedle. V 60.min.se opět prosadil Máša a jeho projektil vytáhl Neuwirth na roh. Za dvě minuty se po rohovém kopu dostal ke střele Beran a hostující brankář byl znovu na místě. Potom pálil Zahradník a Máša byl u dorážky pozdě.V 67.min.našel pěkně Matějka Cimpla a ten v dobré pozici střílel vedle. Za tři minuty hosté hrubě chybovali v rozehrávce, Pátek našel na malém vápně Kratochvíla a ten vstřelil svůj premiérový gól  4 : 1. V 77.min. po přímém kopu napálil Tlustý břevno a Beran byl opět na svém místě 5 : 1. Potom spálil velkou šanci opět Cimpl. Dvě minuty před koncem se ještě prosadil po rychlém brejku  Zahradník 6 : 1 a v poslední minutě dal výsledku konečnou podobu Máša 7 : 1.Kluci tentokrát předvedli skoro bezchybný výkon. Je o to cennější,že jsme se museli obejít bez pomoci áčka a dále chyběli Pleva, Havelka a Matějka Jan. Teď nás čekají dva těžké zápasy na hřištích soupeřů.