3.6.2013, Pleva
TJ Sokol Lípa „B“ SK Ždírec n.D. „B“   1 : 3 ( 0 : 2 )

Sestava: Tomášek – Beran, Havelka, Klupka, Pleva(55´Marek) – Zahradník, Jiří Matějka, Jan Matějka, Doležal – Máša, Bříza(85´Němec)

Branky: Máša, Jan Matějka, Bříza

K dalšímu zápasu o důležité body potřebné k záchraně v OP jsme zajížděli bojovat na hřiště do Lípy. Zápas jsme začali aktivně a již ve 3. minutě se ujali vedení 0 – 1 když branku vstřelil Máša, který dostál přihrávku mezi obránce a podél brankaře ke vzdálenější tyči otevřel skóre. Ve 13. minutě střílel opět Máša, ale pouze do brankaře. Odražený balon se pokoušel dorazit Jan Matějka, ale trefil pouze tyč domácí branky. Skóre se změnilo v 17. minutě, když centr Máši pohotově zakončil Jan Matějka 0 – 2. Po této brance jsme polevili v aktivitě a domácí nás začali přehrávat, ale do konce poločasu se skóre neměnilo. Do druhého poločasu jsme nastupovali s odhodláním nepustit domácí do hry, ale bohužel hned ve 48. minutě jsme udělali ve středu hřiště chybu, kterou domácí potrestali brankou na 1 – 2. Po této brance domácí přidali v důrazu a snažili se o vyrovnání. Dobrou kolektivní a disciplinovanou hrou jsme domácím srovnat nedovolili. S blížícím se koncem zápasu začínali být domácí nervózní a víc než na hru se soustředili na kritiku rozhodčího. To se jim nevyplatilo v 75. minutě, když po kritice rozhodčího byl odpískán na půlce hřiště nepřímý kop, ke kterému se postavil kapitán Havelka. Jeho nákop do vápna se od domácího obránce dostal k hostujícímu útočníkovi Břízovi, pro kterého nebyl problém usměrnit míč za záda domácího brankaře 1 – 3. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo a vezeme si z Lípy důležité 3. body. Pochvalu zaslouží celý tým.