SK Ždírec n.D. – Destrukce Jaroměřice n.R. 2 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Rezničenko – Pleva,Kysilko,Sysel,Matějka – Pátek (80.min.Kučera),Smejkal,

Čalkovský,Ročárek (60.min.Klimeš) – Kolouch,Novotný

Rozhodčí : Fabeš ŽK 2 : 1 Diváků : 130

Zápasy v KP pokračují pekelným tempem.Další jsme sehráli ve středeční dohrávce doma s Jaroměřicemi n.R. Hosté v úvodu vůbec nepřipomínali tým,který v neděli ztrestal deseti góly Okříšky.Hned ve 2.min.našel centrem Novotný Koloucha a ten hlavičkoval vedle.Za další dvě minuty už udeřilo,Kolouch vysunul do vápna Čalkovského,ten obešel Chalupu a z úhlu našel před brankou Pátka,jenž předskočil obránce a hlavou zavěsil 1 : 0.Desátá minuta přinesla výbornou kombinaci Čalkovského a Ročárka,ten našel ve vápně Novotného, který však míč dobře netrefil.V 11.min.Kysilko vracel hlavou slabě Rezničenkovi,což vystihl hostující hráč,ovšem střela byla slabá.Za dalším pět minut přenesli hosté rychlé hru na Neumana a ten střílel o metr vedle.V 21.min. přišli dvě velké šance domácích.Novotný utekl po křídle, přihrál Ročárkovi a toho vychytal Chalupa.Vzápětí se dostal míč před úplně volného Koloucha, ale ten ve 100% šanci trefil přesunujícího se Chalupu.Za tři minuty po přímém kopu Smejkala vznikl ve vápně velký závar,ovšem Chalupa nakonec balón ve změti noh našel.Závěrečná čtvrthodina poločasu patřila překvapivě hostům.Ve 32.min.po přímém kopu hostů musel z prázdné brány vykopávat kapitán Kolouch.Za pět minut nebezpečný centr zpacifikoval Rezničenko.Ve 40.min.na prudký centr po malém vápně nikdo z hostí nedosáhl.Před pauzou ještě pěkná střela Kotačky lízala břevno.I začátek druhé půle zastihl domácí v útlumu.V 50.min.hlavičkovali z malého vápna nad.Za dvě minuty pláchl po levé straně mladý Pátek,ale patičku Novotného vytáhl Chalupa na roh.V 58.min.přišla největší šance hostí ,když se míč dostal na malé vápno k volnému Kotačkovi,ovšem ten v obrovské šanci přestřelil.To hosty dostalo na zem a do konce zápasu zahazovali šance jen domácí.V 61.min.utekl po křídle střídající Klimeš,předložil balón před branku Čalkovskému,který z dobré pozice netrefil.Za pět minut se prokličkoval do vápna Novotný,poslal míč po malém vápně,ovšem Kolouch ani Pátek skluzem včas nedojeli.V 69.min. se po hrubce obránce dostal do samostatného úniku Klimeš,ale to není silná disciplína našeho útočníka.Úlevu pro všechny domácí příznivce přinesl až střídající Kučera,který pronikl do vápna a obstřelil Chalupu 2 : 0.Tento zápas přinesl vyložené šance na obou stranách a utkání by slušel spíše výsledek 8 : 5.Divákům se muselo utkání líbit,ale trenéři byli na infarkt.V následujícím zápase na půdě favorita soutěže,Bystřice n.P.,se musíme vrátit k lepší organizaci hry hlavně směrem do defenzivy.