SK Ždírec n.D. – SB Světlá n.S. 2 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Rezničenko (46.min.Vymetal) – Matějka Jiří (46.min.Pleva), Kysilko (46.min.Blažek T.), Sysel, Votava – Kučera (46.min.Pátek), Mareš (46.min.Smejkal), Novotný, Ročárek – Klimeš (46.min.Čalkovský), Kolouch

Chyběl : Klupka (zaměstnání)

Rozhodčí : Zadina Diváků 70

Další přípravné utkání jsme sehráli opět doma proti druhému týmu I.A třídy kraje Vysočina. První poločas byl z naší strany hodně rozpačitý. Chyběl větší pohyb,zbytečně jsme ztráceli míče a hosté byli i důraznější v soubojích.Světlá praktikovala fotbal založený na jednoduchosti a důrazu v osobních soubojích,v čemž vynikali hlavně oba útočníci. I bez kanonýra Křikavy si vypracovali dvě velmi dobré šance,které však díky zákrokům Rezničenka neproměnili. I domácí měli šance,ale zkušený Janota vše vychytal. Ve druhé půli už byl rozdíl v kvalitě znatelný. Domácí si vytvořili tlak a mimo branky Ročárka ještě třikrát nastřelili brankovou konstrukci. Poslední přípravu sehrajeme v neděli ve Vysokém Mýtě, s účastníkem KP Pardubicka.

Nejdůležitější momenty :

7.min. - Kučera byl při průniku do vápna faulován a Sysel penaltu s přehledem proměnil 1 : 0

19.min. - hostující Tůma trefil z přímého kopu z hranice šestnáctky břevno

63.min. - rychlá akce domácích,Novotný vlétl do vápna jeho střelu Janota vyrazil a Ročárek dotlačil míč skluzem do sítě 2 : 0

68.min. - po rohovém kopu se ve vápně dostal k míči Kolouch a trefil tyč,odražený míč naservíroval Čalkovský na vápno Smejkalovi a ten bombou orazítkoval opět tyč

88.min. - Novotného střelu zpoza vápna vytáhl Janota na spojnici břevna a tyče