1.FC Jemnicko – SK Ždírec n.D. 1 : 1 ( 0 : 0 )

Sestava : Rezničenko – Klupka, Blažek T.(87.min.Pátek), Sysel, Kysilko – Kučera, Mareš, Smejkal, Blažek L. (62.min.Klimeš) – Kolouch, Novotný.

Chyběli : Čalkovský,Sobotka ( zranění)

Rozhodčí : Pojezný ŽK 3 : 3 Diváků 150

Tuto sezónu oblastního přeboru jsme zakončili zápasem v Jemnici na rozměrově menším, ale dobře připraveném pažitu.Chtěli jsme vycházet ze zajištěné obrany,protože Jemnicko mělo za sebou sérii devíti zápasu bez prohry. Náš obranný blok byl však v první půli zatažený až moc blízko před naší branku.Proto měli v úvodu více ze hry domácí.V 6.min.zahřívací střelu F.Kříže zdálky Rezničenko kryl.Za čtyři minuty se do velké šance po přihrávce za obranu řítil J.Kříž a Reza jeho střelu skvěle vytěsnil na roh.Ve 13.min.si míč k přímému kopu postavil Mareš a jeho technický pokus minul domácí branku jen o půl metru.Za chvíli hlavičkoval nebezpečně po rohu domácí hráč,ovšem Rezničenko byl opět pozorný.V dalším průběhu první půle dominovali spíše obrany a ofenzivní hráči na obou stranách se nedokázali prosadit.Až minutu před pauzou se hostům povedla pěkná kombinační akce,ale Smejkalovu střelu srazil domácí obránce obětavě na rohový kop.V druhé půli si první šanci vypracovali domácí,když se před Rezničenka dostal po pěkném vysunutí J.Kříž,ale opět na brankáři hostí vyhořel. Potom už přišel nejkrásnější okamžik zápasu.V 51.min.byl 25m od branky faulovaný Novotný a jarní střelec Kysilko nádhernou křižnou střelou trefil šibenici 1 : 0. Hned za minutu po přímém kopu Smejkala hlavičkoval L.Blažek těsně nad.V těchto chválích byli domácí v útlumu a hosté je kombinačně přehrávali.V 65.min.se po rychlém brejku dostal míč ke Smejkalovi a ten trefil technickou střelou tyč.V závěru domácí opět ožili a zatlačili hosty k jejich brance.V 73.min. střela maličkého Grüna minula těsně naší branku.Hosté však pracovali v defenzivně pozorně a domácí se do šancí nedostávali.Už to vypadalo,že vítězství udržíme,když přišla zbytečná klukovina do té doby velmi dobře hrajícího T.Blažka.Dlouhý nákop bezpečně kryl Rezničenko,ke kterému dobíhal domácí Grün,kterého o dvě hlavy větší „Bagy“poslal hokejovým bodyčekem na mokrý trávník.Na pokyn pomezního odpískal hlavní rozhodčí Pojezný penaltu,kterou F.Kříž i s trochou štěstí proměnil 1 : 1. Potom už přišel závěrečný hvizd.K celkovému obrazu hry je remíza asi spravedlivá,ovšem dostat takový gól těsně před koncem je hrubá chyba .Naštěstí nás nedělní prohra Humpolce udržela na velmi dobrém čtvrtém místě,které si kluci hlavně za velmi dobrou druhou polovinu jarní sezóny zaslouží.