Třebíč „B“ – SK Ždírec n.D. 1 : 2 ( 1 : 0 )

Sestava : Rezničenko – Pleva(87.min.Pátek),Blažek T.,Sysel,Kysilko – Matějka Jiří,

Smejkal,Mareš,Novotný – Kolouch.Klimeš (60.min.Blažek L.)

Chyběli : Čalkovský,Sobotka (zranění),Kučera (škola),Klupka (zaměstnání)

Rozhodčí : Bína ŽK 2 : 2 Diváků 30

Na hřišti posledního celku tabulky jsme nakonec vyválčili vítězství, ale domácí mladíci a úmorné dusno nám cestu za třemi body značně ztížilo. Ve velkém vedru se začalo spíše v opatrném tempu. Do první šance se dostali domácí, když Cejpek dostal přihrávku na střed šestnáctky,ovšem s Rezničenkem obstřelil i branku. Za deset minut se povedla pěkná akce hostům, Mareš pěkně vysunul Koloucha a jeho obstřelení brankáře vykopli obránci z branky. Ve 20.min.centroval Kysilko a Jiří Matějka hlavičkoval jen do středu branky. Ve 24.min.skončila tvrdá střela z přímého kopu,který zahrával domácí Durda o půl metru vedle. V těchto chvílích začali domácí větším pohybem hosty přehrávat. V 26.min. po úniku z levé strany přišel centr domácích a hlavička osamoceného útočníka těsně nad. Po půl hodině hry zasáhl na poslední chvíli skluzem T.Blažek míč před domácím útočníkem, který už postupoval sám na branku. Další šanci zmařil včasným vyběhnutím Rezničenko v 39.min.Za minutu vypálil z vápna Kolouch a jeho bombu vytáhl brankář na roh. Zasloužené odměny se domácí dočkali ve 42.min., když tečovaná střela Venhody skončila po břevnem naší branky 0:1.V poslední minutě zahrávali hosté roh a tečovaná střela Kysilka skončila o metr vedle. Do druhé půle vstoupili hosté přece jenom aktivněji. V 55.min.se dobře prokličkoval do vápna nejlepší hráč hostů Mareš a jeho přihrávku na Blažka ukopli domácí na roh. V 57. min. po rohovém kopu hlavičkoval tvrdě T.Blažek a jeho střelu mířící do sítě ještě tečoval Kysilko 1 : 1. Za pět minut postupovala posila z áčka Durda středem hřiště a jeho bomba skončila na břevně. Za minutu propadl dlouhý nákop ke Kolouchovi a jeho střelu k tyči vytáhl golman na roh. V 66. min. přišlo rozhodnutí, když oblouček z hlavy Kysilka po rohovém kopu skončil v domácí síti 2 : 1.Za dvě minuty po přímém kopu pálil těsně nad Novotný.V 71.min. našel Novotný krásně na značce pokutového kopu Koloucha, ovšem ten si dlouho zpracovával míč a domácí stoper mu ho nekompromisně upálil. V závěrečných deseti minutách se domácí nadechli k náporu. Nejdříve vznikl ve vápně hostů velký závar, ale naštěstí hostující obránci dokázali míč odvrátit do bezpečí. Poslední šanci na vyrovnání propásla juniorka v 85.min.když po rychlém brejku skončila střela z nadějné pozice nad břevnem. Po slabším prvním poločasejsme se zlepšili a dokázali jsme díky standartním situacím nepříznivé skóre otočit. Ve velkém vedru si kluci hrábli na dno a dokázali po delší době bodovat venku. Další zápas nás čeká v neděli, na domácím hřišti hostíme Pacov.