10.5.2011, Pleva

SK Dekora „B“ - Horní Cerekev 0 – 4 (0 – 2)

sestava: Semelka – Doležal, Havelka, Klupka(65´Beran), Polanský – Klimeš(70´Mikulecký), Matějka, Kučera, Málek – Máša(61´Zahradník), Klement

Už po čtyřech minutách hry musel po nebezpečné hlavičce zakročit domácí gólman Semelka, který nahradil v sestavě Tomáška. O chvíli později si vytvořili šanci také ždírečtí, po chybě obránce se k míči dostal Máša, gólmana hostí však nepřekonal. Ve 13´minutě se již skóre měnilo. S dlouhým autem hostí do malého vápna si statická ždírecká obrana poradit nedovedla a nepokrytý útočník Cerekve poslal hlavou svůj tým do vedení - 0:1. Ve 20´minutě se dostal míč po ose Doležal – Máša – Klupka k osamocenému Klimešovi, jeho zakončení však postrádalo důraz. Ve 30´centroval z pravé strany Máša, patou zakončující akrobat Klement ale míč do sítě nedopravil. O pět minut později běžel sám na ždíreckou bránu jeden z hostujících útočníků, který naštěstí pro domácí přestřelil. Před odchodem do šaten domácí podruhé inkasovali. Špatně pokrytý roh hostí skončil gólem – 0:2. Ve druhém poločase byla převaha hostí ještě patrnější. V 53´dostal hostující útočník perfektní pas z hloubi hřiště, udělal kličku vyběhnuvšímu Semelkovi a pohodlně skóroval do prázdné brány - 0:3. V 59´minutě byl debakl završen, když hosté proměnili pokutový kop. Trenér domácích Jiří Veselský uznává, že ve druhém poločase se jeho tým k ničemu nedostal a hosté vyhráli zcela zaslouženě.

[Autor: Jakub Mikulecký]