FK Pardubice „B“ – Ždírec 5 : 2 ( 2 : 0 )

Sestava : Rezničenko – Máša ( 46.min.Zahradník),Sysel,Klupka,Kysilko – Blažek L.,Kučera, Novotný,Klimeš – Čalkovský,Kolouch (60.min.Pátek)

Chyběli - Pleva,Mareš,Sobotka,Blažek T.,Smejkal

Rozhodčí : Oulický z Pardubic Branky : 73. a 76.min. Zahradník

Další přípravu jsme sehráli na půdě pardubické juniorky,momentálně druhého týmu KP Pardubicka.První šanci si vypracoval v 6.min.Kolouch,ale potom už nás začali rychlou kombinační hrou domácí mladíci přehrávat.Kromě dvou gólů si vypracovali ještě další tři vyložené šance.Hosté zaostávali v pohybu,prohrávali osobní souboje a přidaly se i individuální chyby.Změna v obrazu hry ve druhé půli nastala přesunem Čalkovského do záložní řady,čímž se naše hra zpřesnila,a oživení přinesli mladíci Pátek a Zahradník,který přidal nadstavbu v podobě vstřelení dvou branek.Stáhli jsme vedení domácích na 3 : 2,dvě minuty před koncem neproměnil vyloženou šanci L.Blažek a z protiútoku nás hostitelé okamžitě potrestali.V nastavení ještě výsledek po krásné střele navýšili na 5 : 2.Z pohledu celého zápasu je vítězství domácích zcela zasloužené,škoda dvou inkasovaných gólů v posledních minutách hry.V přímé konfrontaci ze špičkovým týmem KP jsme měli možnost vidět,že nás čeká ještě hodně práce.Další utkání sehrajeme v sobotu 19.2. od 15 hod.ve Ždáře n.S. proti Poličce.

Důležité momenty utkání :

20.min. - domácí časovanou přihrávkou překonali obranu hostů,následoval únik po levé straně a následný centr poslal Hundák s pomocí tyče do branky 1 : 0

27.min. - tísněný Klupka posunul balón jen před domácího hráče,který se dostal do vápna a připravil lehkou pozici pro Brychtu, jenž zvýšil z pohledu domácích na 2 : 0

68.min - zbytečný nepřímý kop za mluvení pro domácí v době,kdy hosté hru více než vyrovnali, dlouhý nákop vrátil Brychta hlavou na malé vápno a Baldrych na 3 : 0

73.min. - krajní obránce hrubě chyboval v rozehrávce a Zahradník jeho nabídkou před prázdnou brankou nepohrdl 3 : 1

76.min. - po rohovém kopu se odražený míč dostal na levou stranu k Zahradníkovi,který pěknou křížnou střelou snížil na 3 : 2

88.min. - po neproměněné tutovce Blažka domácí rychle přenesli hru,Hundák prošel přes hostující stopery a svou akci s přehledem zakončil 4 : 2

90.min. - po zbytečné nevynucené ztrátě míče se Beran trefil z 20-ti metrů po břevno 5 : 2